Moral3z Posted March 3, 2019 Posted March 3, 2019 (edited) Chystá se někdo letos? My jedeme od čtvrtka - neděle a spojíme to s návštěvou Ženevy. Budeme bydlet ve Francii. Jedeme autem. Už někdy, někdo byl? Nějaké rady? Na co si dát pozor, co by se mohlo hodit, atd Edited March 3, 2019 by Moral3z spell Quote
radim.1008 Posted March 3, 2019 Posted March 3, 2019 (edited) Byl před třemi lety autobusem. V pátek odjezd, v sobotu ráno na místě a v sobotu večer odjezd zpět. Už nikdy více. Určitě letos jede @Schreek @Veverka a @h4wk3y Jsou tam totiž na lyžích. Edited March 3, 2019 by radim.1008 ozzy56 and Moral3z 2 Quote
Schreek Posted March 3, 2019 Posted March 3, 2019 My letos vynechali, meziročně tam není tolik novinek ke koukání. O víkendu tam vůbec nemá cenu chodit, jsou tam davy lidí, auta si člověk skoro neprohlídne. Ideální je asi nějaký čtvrtek nebo pátek. Každopádně jednou za čas návštěva Ženevského autosalonu určitě stojí za to a vřele doporučuji radim.1008, Charlie 1 and Moral3z 3 Quote
Moral3z Posted March 3, 2019 Author Posted March 3, 2019 Říkal jsem si, že je potřeba tam vyrazit alespoň jednou a dokud už ta nebudou jenom elektroauta. Půjdeme v pátek, snad to ještě půjde. Trochu se bojím cesty. Nechtěl jsem jet autem do Chorvatska, protože je to daleko a ejhle Quote
Pe.Tr Posted March 3, 2019 Posted March 3, 2019 na letošek jsem byl připravený , že se tam také po delší odmlce podívám. Postupně odhalovaná účast a neúčast značek , resp směr kam se to žene , samej EV , plug in a hybrid..... ...ne děkuji. Moral3z and Péťa 2 Quote
Péťa Posted March 3, 2019 Posted March 3, 2019 V Ženevě jsem byl na kole (ne na autosalonu, ten mi je ukradený), autem by to neměl být problém Jen to parkování jsem měl určitě snazší Moral3z 1 Quote
Print Posted March 18, 2019 Posted March 18, 2019 Vím že už je po ale k tomu parkování.... my zaparkoval v pohodě skoro u turniketů kde se kupujou lístky. Ale my tam přijeli zhruba hodinku před otevíračkou. Ale cena parkovného 25chf a vstupné za 16chf Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.