Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Posted (edited)

Chystá se někdo letos? 😊

My jedeme od čtvrtka - neděle a spojíme to s návštěvou Ženevy. Budeme bydlet ve Francii. 

Jedeme autem. Už někdy, někdo byl?

Nějaké rady? Na co si dát pozor, co by se mohlo hodit, atd

Edited by Moral3z
spell
Posted

My letos vynechali, meziročně tam není tolik novinek ke koukání. O víkendu tam vůbec nemá cenu chodit, jsou tam davy lidí, auta si člověk skoro neprohlídne. Ideální je asi nějaký čtvrtek nebo pátek. Každopádně jednou za čas návštěva Ženevského autosalonu určitě stojí za to a vřele doporučuji ;) 

Posted

Říkal jsem si, že je potřeba tam vyrazit alespoň jednou a dokud už ta nebudou jenom elektroauta. Půjdeme v pátek, snad to ještě půjde. Trochu se bojím cesty. Nechtěl jsem jet autem do Chorvatska, protože je to daleko a ejhle :D 

Posted

na letošek jsem byl připravený , že se tam také po delší odmlce podívám. Postupně odhalovaná účast a neúčast značek , resp směr kam se to žene , samej EV , plug in a hybrid.....

...ne děkuji. 

  • 3 weeks later...
Posted

Vím že už je po ale k tomu parkování.... my zaparkoval v pohodě skoro u turniketů kde se kupujou lístky. Ale my tam přijeli zhruba hodinku před otevíračkou. Ale cena parkovného 25chf a vstupné za 16chf :D

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...