Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 gti-6


Recommended Posts

Ono jde spíš o to, že tyhle auta udržovat něco stojí a pokud by ho člověk chtěl koupit, tak už plyn značí, že majitel je či byl spíš šetřílek než fanda do aut (myšleno o sportovně laděné auta). Pro mě by to byl odkazující faktor, ikdyž vzhledem k dobré ceně chápu, že to bude pro někoho lákavé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

https://auto.bazos.cz/inzerat/114719680/peugeot-306-gti-20-16-ventil-120-kw.php

Už doplnil cenu. Vzhledem k popisu jsem očekával přes 100 (původně psal nabidnete dle cen na mobile.de) Tak je jen otázka zda je opravdu cena dobrá, nebo zda je s autem nějaký problém. 

Mám cukání zvednout telefon. 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, radim.1008 napsal:

Tak zrovna Alu jsou originál S16. ;)

Jasně, s tím červeným proužkem okolo závažím zvenku nemluvím o natrenych brzdicich. Sorry, původní origo stav si představuji jinak. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou detaily. Kola jsou S16, mají tam být Cyclony. 

Ještě jsem si všiml, že tam není původní sání. V nárazníku je výřez pro plast, ale ten tam není. 

U takového auta je podstatne něco jiného. Před lety jsem viděl jinou S16, rok asi 94. Shnila podlaha pod napravnici, jak někdo jezdil ostře přes díry (Na tohle 306 trpí, ale moje HDi je v pořádku), zadní blatniky celé z tmelu, kufrem vidět ven. Nešlo za plynem, cukalo. Chtěl 40 000 Kč a divil se, že mu nic nenabidnu... odcházel jsem se slovy, že aby se mi auto líbilo, musel bych do něj pustit 100 až 150 tisíc na opravách.  Šrotu je dneska všude dost. Navíc tenhle nepíše stav km. Ač není rozhodující. Teď si nevzpomenu na jméno člena, u kterého jsem byl projíždět 306 GTi-6 ... mělo 300 000 km a motor jel úžasně. Ovšem zbytek hromada práce. Výsledkem tohoto hledání byla 308. 😄

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na první pohled bude asi stav odpovídat ceně. Kdo by si ji chtěl udělat, tak asi dobrý ale jinak podle fotek žádná sláva.

zadní světla z ph 1, zadní vrata bez spoileru, vytržené rádio, vzhled motorového prostoru a chybějící originální saní, auto sedí poměrně nízko.. origo stav fakt ne  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...