Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 gti-6


Recommended Posts

Tohle už se nabízí dlouho. Původně chtěl přes 200. 

Já mám "obavu", že to je kara, které tam byla o rok dříve za nějakých 120, ale neorigo zrcátka, kola a myslím, že nárazník. Jakože to někdo koupil, udělal originál a za víc střílí dal. :myslim

Kilometry těžko soudit, může to být chyba při zadání. Protože v jeden den tam jsou dva údaje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

@Péťa  No já si myslím, že to je právě přesně o opičce a banánech ;)  Když chci silný velký motor musím na to mít. Nicméně v tomhle případě ač o koupi sám neuvažuji by mě asi nejvíce mrzelo, že auto již není v továrním stavu (ale napadeno šetřílkem)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@StibTo já ti celkem rozumím, ale když si můžu dopřát opici a nemusím jí dávat drahé banány, ale naučím ji na mrkev, tak proč ne? Jezdil jsem kdysi s Imprezou GT turbo na LPG a užil jsem si to o dost víc, když jsem neřešil co to žere. Ale třeba do Ferrari bych to nedal, do RAMa nebo Camara naprosto klidně. U M3 bych váhal 🙂

PS:ono to zplynování není nevratný proces, dát to do původního stavu není až tak velký problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt, záleží jak stará ta zástavba je. Pořád slyším že dneska už se to dělá jinak, že to není takový zásah do designu vozu a bla bla. Ale stejně by mě štvalo, že nesmím do podzemních garáží :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se takové auto někomu prostě líbí a má to jako daily, proč by tam nedal plyn a neušetřil tím desítky procent za palivo. Ušetřené prostředky může dát třeba do něčeho jiného a užitečnějšího. Když to nekupuje člověk, aby měl z toho auta investičního veterána, tak ten plyn dává smysl. A já mám teď už druhou 406 s LPG a i když bych je koupil i bez toho a sám to nenamontoval, tak když už to tam je, tak proč ne. Ty garáže se mě například vůbec netýkají. Využil bych je stejně max. 1 do roka. Rozhodně přestavba na plyn podle mě není nic špatného jako různé polovičaté úpravy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm aha aha... No akorát že zrovna GTI-6 dělá vcelku unikátní právě ten benzínový dvoulitr. Pokud to někdo chce jako "daily" - fajn. Ale přijet na nějaký sraz a říct "čumte, mám tam dvoulitr na plyn" asi bych se propadl :D :papa

 

 

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady se sráží několik různých přístupů k vlastnictví a užívání auta.

Někdo má auto jako objekt své lásky, leští si to, nanáší různé ochrany a když si podře kolo tak má z toho trauma. Takových lidí moc není, ale jsou a jejich přístup je legit, nemám s tím problém. Na staré kolena se chystám k takovému přístupu ku motocyklům, něco už tady i mám a čekají až budu mít náladu. Ale teď ještě ne.

No a někdo na opačném konci spektra má auto jen a pouze na užívání a eventuelně plnění jeho tužeb po zážitcích. Takže když chcou adrenalin, tak to fakt neleští, ale jezdí a ždímou z toho co to jde. Občas nějaký škrábanec zamrzí, ale neposerou se z toho.

Nicméně "přijet někde na sraz a otevřít kapotu", tak to je něco co jsem nikdy nepochopil. Jako to se chlubíte těma autama, že jste si je pořídili i s motorem? Pochopím, když si to někdo vylepšuje a ladí třeba i sám, takže až Milan+ dodělá Kaipana, tak to budu očumovat i já, pokud to někde potkám. Ale 306 GTi fakt není žáden zázrak, ten motor už vůbec není žáden výkvět techniky a je to spíše průměr (i na svou dobu) a pod otevřenou kapotu seriového auta bych se kouknout nešel. Snad jen na to LPG, jestli to tam zmastil nebo naopak namontoval pěkně.

Upraveno uživatelem David 106s16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...