JusT1ce Posted March 2, 2019 Posted March 2, 2019 Ahoj Všem, chtěl bych se zeptat všech co mají vůz s tímto či podobným motorem v jakém rozmezí se vám pohybuje teplota motoru ? U mého vozu vystoupá klasicky na 90° a následně spadne dolů na cca 75° a pak kolísá v rozmezí 75-85° v závislosti na zatížení motoru. (občas v městském provozu vyleze a zůstane na 90°) Zajímá mne zda je to normální či je v háji termostat/čidlo. Předem díky za odpověď. Jarda Quote
baffy Posted March 2, 2019 Posted March 2, 2019 Normálne to nieje. Chcel som ti to dnes počas jazdy odfotiť,ale nejak som na to zabudol. Pred výmenou termostatu som to mal presne tak ako ty ,po výmene to vylezie na 90 a tam to aj ostane.Skrátka žiadny pokles na 70. Quote
JusT1ce Posted March 14, 2019 Author Posted March 14, 2019 Ok díky moc. Už jsem objednal nový termostat. Quote
JusT1ce Posted April 1, 2019 Author Posted April 1, 2019 Tak termostat vyměněn. Nevíte někdo jak je to u 407ky s odvzdušněním chladícího okruhu ? Předem díky. Quote
baffy Posted April 1, 2019 Posted April 1, 2019 Strč do vyrovnávacej nádržky zrezanú 2l pet flašu ,naplň ju po vrch ,kúrenie na max. a nechaj zohriať motor ,kým nezopne sahara. Mne to zatial vždy takto fungovalo Quote
Macany1 Posted May 8, 2019 Posted May 8, 2019 Mám ten samý motor jen v Citroenu C8 a stejný problém, jen po výměnně termostatu a teplotního čidla žádná změna. Když se ohřeje, tak na cca 77°C (dle diagnostiky) a pak při vyšší zátěži trošku vzroste(o čárku nebo dvě, ale pořád ne na 90) a hned jak se trošku odlehčí, tak zas klesne. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.