Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2.0 Hdi 80kW střílí do sání!


duchac.ales

Recommended Posts

Ahoj, dobrý den. 

Mám malý problém, auto během jízdy začalo střílet do sání. Opravdu silné pleskání. Navíc nejde jen tak nastartovat. Má záškuby jako kdyby bylo špatně načasováno vstřikování paliva oproti HU. Vzhledem k tomu že rozvody už byly na hranici pojal jsem podezření ze si o zoubek hoply, ale po zaaretování kliky a vačky tomu tak není. Podle diagnostiky má tlak Railu v normě, polohu klikovky Halovym snímačem vidí, ale pro jistotu jsem ho i vyměnil. EGR mne napadl, ale to by asi nechytil a udusil se vlastními spalinami. Když chytí a nepřidám plyn tak běží celkem kulturně, ale jak přidám rány a záškuby jak kdyby chtěl vyskočit. Prosím nějaké nápady? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sundam víko a podívám se na ventily. To je to nejmensi. Ale to by ta Vacka musela být hnuta alespoň o 1/4 kola, aby se projevilo vzniceni v sání. A to si myslim už bylo potkane. 🤔nebo se pletu? Nemá tento motor tak velké difusory, že se do nich ventil schová? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...
  • O 11 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...