Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna ovladače ventilátoru topení.


Mejla.

Recommended Posts

Přiznám se, že nerozumím, psal jsem, že potřebuji poradit s výměnou knoflíku ( regulátoru, ovladači nebo reostatu 🙂 ) který ovládá rychlost ventilátoru, a že jsem si našel , jak vyjmout hlavní panel u ruční klima. Ale nevím co mne čeká při rozebrání toho vyjmutého panelu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Mejla. napsal:

Duchaplné.... Asi tak jako : Jdi na západ mladý muži.........

 

??? takže jsi na youtube předtím dlouho poctivě hledal a nenašel?

Nenavážej se zbytečně, příště už ti radit nebudu. Psal jsem to na mobilu, nechtělo se mi smolit několik anglických frází, co přesně máš hledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím, že jsi zde inventář, to znamená, že něco umíš a víš, a to dokáži respektovat. Ale pokud platí tvoje rada obecně, tak bude asi lépe celé stránky vymazat a napsat pod jejich název : Vše najdete na yuotube.....

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to tak úplně. Když tu radu odmítáš, tak napiš, hledal jsi opravdu, aspoň hodinu, s anglickými i francouzskými výrazy? Je tam toho opravdu hodně, např. pro lidi, co tady mají dotaz na sklápěcí střechy, jsou tam podrobná vysvětlení, včetně schemat - o čemž právě ti lidé netuší. Stejně tak jezdící dveře na 807.

Tak jenom odpověz, kolik času jsi na youtube marně hledal.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Mejla. napsal:

Přiznám se, že nerozumím, psal jsem, že potřebuji poradit s výměnou knoflíku ( regulátoru, ovladači nebo reostatu 🙂 ) který ovládá rychlost ventilátoru, a že jsem si našel , jak vyjmout hlavní panel u ruční klima. Ale nevím co mne čeká při rozebrání toho vyjmutého panelu. 

Je tam len plošák a display.....zajtra ti to môžem vyfotiť. Mám v garáži rozobraté,síce automat klíma ale princíp rovnaký

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, P607Olda napsal:

Není to tak úplně. Hledal jsi opravdu, aspoň hodinu, s anglickými i francouzskými výrazy? Je tam toho opravdu hodně, např. pro lidi, co tady mají dotaz na sklápěcí střechy, jsou tam podrobná vysvětlení, včetně schemat - o čemž právě ti lidé netuší. Stejně tak jezdící dveře na 807.

Tak jenom odpověz, kolik času jsi na youtube marně hledal.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, pokud bych uměl hledat s francouzskými případně anglickými výrazy, tak bych použil například francouzské stránky pro Peugeot 807... , je pěkné, že tady spolu debatujeme, ale výsledek to mít nebude. Protože jsem z minulosti pouze chabě vybaven ruštinou, tak se ptám na českém fóru. Ty jsi zřejmě znalý, ale místo odkazu mě jen cvičíš v rétorice. To si bez urážky vetkni za klobouk. A pokud ( a na to máš plné právo) mi nechceš poradit, tak je naprosto zbytečné, aby jsi sem cokoliv psal. Ahoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...