Tyyyna13 Posted February 26, 2019 Posted February 26, 2019 Dobrý den. Potřebovala bych radu co s peugetem 406. Dojela jsem do Prahy, a když jsem chtěla odjet už jsem nenastartovala. Můj automechanik mi poradil napumpovat naftu u motoru takovým balonkem ale nic. Akorát jsem vybila baterii.nevíte co a tim Děkuji za rady. Kristyna Quote
ozzy56 Posted February 26, 2019 Posted February 26, 2019 pokud tam nikoho kdo autům rozumí nemáš, baterka vybitá, tak asi jen volat asistenci Quote
Tyyyna13 Posted February 26, 2019 Author Posted February 26, 2019 Mám u sebe 2 chlapy, kteří by mohli rozumět. . Quote
Péťa Posted February 26, 2019 Posted February 26, 2019 Přesunuto, přejmenováno. Víc se vyjadřovat nebudu, nerozumím tomu. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.