19olo88 Posted February 26, 2019 Posted February 26, 2019 Zdravim. Na 206ke rok 2007 servočerpadlo hovori papa ( s otáčkami sa zvyšuje jeho hlučnosť ) . A všimol som si že pri vyšších otáčkach aj stráca na účinnosti lebo riadenie ide ťažšie ako na volnobeh ( felda s hrebenovym ide ľahšie ) . Oplatí sa repas pôvodného alebo radšej zohnst z vrakacu? Na to že auto ma 71tis km od novoty moc nevydržalo..( ma ho krsna os novoty ) Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.