Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolísající teplota - únik chladící kapaliny Peugeot 508


Arvy

Recommended Posts

Zdravím pánové, objevil se mi takový problém. Při delší jízdě a při plném sešlápnutí plynu (né vždy) se dostane teplota chladící kapaliny nad 90°, ale ne do červených. Před nedávnem jsem si všiml mírného úbytku cladící kapaliny, ale není nikde zjevně vidět, že by to teklo. Dočetl jsem se o uložení olejového filtru, který jsem nekontroloval takže je to asi jedna z možností. Každopádně jsem zjisti, že je uvolněný intercoler a napadá mě, zda by to nemohlo být příčinnou protože při ,,plným kotli'' se teplota zvedne a jak kdyby vynechalo turbo. Na diagnostice se neobjevila žádná závada, tak prosím o radu nebo cokoliv co by vás napadlo.

 

Díky

 

Jedná se o motor 2,0 BlueHDI 110 Kw - r.v. 02/2014

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

ja mam podobny problem. pri vacsej zatazi ci v stati v zapche sa mi teplota dostane tesne nad 90. Tiez potom som si vsimol, resp. si myslim, ze ta chladiaca kvapalina mi unikne cez nadobku ako je vrchna hadicka nadobky nakolko ta hadicka ci trubka bola vlhka. Tiez bol ospliechany cierny plastovy kryt zo strany od nadobky. Viete poradit co by to mohlo byt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

ahojte, mám takový dotaz .. mam P508 SW 2012, 2.0 hdi 100kw a ma tento model .. snimač hladiny kapaliny? Byl jsem v servise .. měnit žhaviče a měl jsem tam málo kapaliny , protože odpojil hadici a voda odtekla .. ale auto žádnou chybu nehlasilo. 

díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...