Arvy Posted February 26, 2019 Posted February 26, 2019 Zdravím pánové, objevil se mi takový problém. Při delší jízdě a při plném sešlápnutí plynu (né vždy) se dostane teplota chladící kapaliny nad 90°, ale ne do červených. Před nedávnem jsem si všiml mírného úbytku cladící kapaliny, ale není nikde zjevně vidět, že by to teklo. Dočetl jsem se o uložení olejového filtru, který jsem nekontroloval takže je to asi jedna z možností. Každopádně jsem zjisti, že je uvolněný intercoler a napadá mě, zda by to nemohlo být příčinnou protože při ,,plným kotli'' se teplota zvedne a jak kdyby vynechalo turbo. Na diagnostice se neobjevila žádná závada, tak prosím o radu nebo cokoliv co by vás napadlo. Díky Jedná se o motor 2,0 BlueHDI 110 Kw - r.v. 02/2014 Quote
Richard Palo Posted July 23, 2019 Posted July 23, 2019 ja mam podobny problem. pri vacsej zatazi ci v stati v zapche sa mi teplota dostane tesne nad 90. Tiez potom som si vsimol, resp. si myslim, ze ta chladiaca kvapalina mi unikne cez nadobku ako je vrchna hadicka nadobky nakolko ta hadicka ci trubka bola vlhka. Tiez bol ospliechany cierny plastovy kryt zo strany od nadobky. Viete poradit co by to mohlo byt? Quote
neo.22 Posted February 24, 2021 Posted February 24, 2021 ahojte, mám takový dotaz .. mam P508 SW 2012, 2.0 hdi 100kw a ma tento model .. snimač hladiny kapaliny? Byl jsem v servise .. měnit žhaviče a měl jsem tam málo kapaliny , protože odpojil hadici a voda odtekla .. ale auto žádnou chybu nehlasilo. díky za info Quote
ozzy56 Posted February 25, 2021 Posted February 25, 2021 otevři kapotu a podívej se na expanzku Ajap 1 Quote
neo.22 Posted February 25, 2021 Posted February 25, 2021 To jsem se díval, a žádnej snímač nikde nic není .. ani nevede žádnej drat Quote
neo.22 Posted February 25, 2021 Posted February 25, 2021 No právě ani čidlo žádné není .. nenašel jsem nikde nic .. můžeš mi to popř. Vyfotit kde se nachází .. Quote
jarokare Posted February 25, 2021 Posted February 25, 2021 Bohužel , snímač hladiny chladící kapaliny je dnes jedna z věcí , na který výrobce šetří (nepochopitelně) , ale taková je dnes doba ... Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.