Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Posted

Ty jsi fakt pacient 🤣 Se zas tak moc nestalo, ne? Já se trochu rozčilil, ale viděl jsi tam smajlíky, slovo "zrádce" mě trochu popudilo, ale rozhodně bych to nenazval hrubým napadnutim. A slovo *neumím psát slušně* jsem použil ja proti Tobě. Někdy Ti Pepito opravdu ale opravdu nerozumím...

Posted

Jestli si něčeho cením, tak je to, že se někdo dokáže omluvit za svoji chybu. 

Většinou mi to zde bylo vyčítáno, ale i tak si myslím, že chlap by to měl dokázat.

Pepito 👌

Posted (edited)

Já bych to locknul.

A mimochodem - už i slovo P_I_N_D_A_T se dostalo na seznam zakázaných. Skvělé. Navrhuji rovnou tam přidat ještě "kecat", "krafat", "plácat", "mektat", případně též "nadávat".

 

Edited by StibTo
Posted (edited)

Jděte s tím už někam!!

Mmchdm, slovo někam, nebo něco, či někoho by mohlo být taky mezi zakazanými, muže totiž nahrazovat jiné sprosté, urážející, hanlivé či rasistické nebo protistátní výrazy. Doprdeleeee

 

:D:D:D

Edited by Radek Hurvajz
  • Péťa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...