Pepito Posted February 26, 2019 Posted February 26, 2019 Tímto se veřejně omlouvám zdejšímu dlouholetému členu klubu @StibTo za to, že jsem jej ve vlákně o Peugeotu 208 2019, hrubě napadnul a označil za "zrádce" a napsal o něm že "pindá" Šalda, Péťa, regius and 2 others 5
Guest StibTo Posted February 26, 2019 Posted February 26, 2019 Ty jsi fakt pacient Se zas tak moc nestalo, ne? Já se trochu rozčilil, ale viděl jsi tam smajlíky, slovo "zrádce" mě trochu popudilo, ale rozhodně bych to nenazval hrubým napadnutim. A slovo *neumím psát slušně* jsem použil ja proti Tobě. Někdy Ti Pepito opravdu ale opravdu nerozumím...
MotoMoto Posted February 26, 2019 Posted February 26, 2019 Jestli si něčeho cením, tak je to, že se někdo dokáže omluvit za svoji chybu. Většinou mi to zde bylo vyčítáno, ale i tak si myslím, že chlap by to měl dokázat. Pepito Klemoň, Goldinka, Agrafik and 4 others 7
Guest StibTo Posted February 26, 2019 Posted February 26, 2019 (edited) Já bych to locknul. A mimochodem - už i slovo P_I_N_D_A_T se dostalo na seznam zakázaných. Skvělé. Navrhuji rovnou tam přidat ještě "kecat", "krafat", "plácat", "mektat", případně též "nadávat". Edited February 26, 2019 by StibTo
Laďa Posted February 26, 2019 Posted February 26, 2019 Za chvilku budu muset mít u sebe pravidla českého pravopisu abych sem mohl napsat příspěvek. regius 1
MJSytic Posted February 26, 2019 Posted February 26, 2019 @Laďa Nebudeš Od toho jsou tu jiní @StibTo Jakožto jednomu z hlavních dodavatelů návrhů Ti děkuji. Tvé tipy zvážíme regius and Péťa 2
Radek Hurvajz Posted February 26, 2019 Posted February 26, 2019 (edited) Jděte s tím už někam!! Mmchdm, slovo někam, nebo něco, či někoho by mohlo být taky mezi zakazanými, muže totiž nahrazovat jiné sprosté, urážející, hanlivé či rasistické nebo protistátní výrazy. Doprdeleeee Edited February 26, 2019 by Radek Hurvajz
Péťa Posted February 26, 2019 Posted February 26, 2019 Jak se takové poděkování dokáže zvrhnout. Lock.
Recommended Posts