robma Posted February 25, 2019 Posted February 25, 2019 Ahoj všichni kdo máte s tímto typem zkušenosti. Tankování trvá dlouho jenom to tak do nádrže přičůrává. Dvakrát jsem přetankoval,přitom palivoměr ukazuje o 15-20litrů méně vůči plné nádrži. Zřejmě závada na klapce v tankovacím hrdle? Nevím,poradí někdo. Díky robma. Quote
mmartinkovic Posted February 25, 2019 Posted February 25, 2019 Klapka je na vrchu, kde davas pistol, to by si vobec nenatankoval. Quote
P607Olda Posted February 25, 2019 Posted February 25, 2019 Nějaká netypická závada, to chce prohlídnout, zda není zmačklá ta hadice do nádrže. Partner se tankuje stejně dobře jako všechna ostatní auta. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.