-melda- Posted February 25, 2019 Posted February 25, 2019 Zjistil jsem, že mi nefunguje Rear Heating. Aktivuji ho tlačítkem na panelu nad řazením, ale teplý vzduch vycházející ze stropních průduchů na manuální ovladač tepla nereaguje. Manuální ovládání rychlosti proudění funguje. Máte někdo stejný problém? EAT8 Allure Quote
jarokare Posted February 25, 2019 Posted February 25, 2019 Přečti si návod Protože teplo stoupá především nahoru , je blbost hnát ho stropem , ze stropu jde jenom studenej vzduch na ochlazení interiéru , teplej má průduch někde vzadu u sedaček . P607Olda 1 Quote
rass76 Posted February 25, 2019 Posted February 25, 2019 ano je to presne tak, v zime ide teplo len zo spodu, takze vrch ma byt stale zavrety, ak nechces pripustat cerstvy vzduch, v lete mas zase vrch otvoreny, aby studeny vzdy klesal dole od stropu ... riesilo sa to na mnohych forach ze preco je to tak, ale je to tak spravne :-) Quote
palo kopcek Posted February 26, 2019 Posted February 26, 2019 teply vzduch ide vpravo dolu a rozhodne tam neukladaj kolace, ako ja :), lebo sa to snazi vykurit velky priestor a ide odtial naozaj horuci vzduch. ani to nezakryvaj nicim (decka tam hodia bundu, tasku, hocico). teply vzduch ide aj z hora, ale az po dlhsom case v pripade potreby. celkovo sa potom ale auto viac prehrieva - ak mas nastavenych napr 21stupnov, tak je to na tielko a trenky, aspon u mna..., cize je potrebne sa s tym pohrat. Quote
rass76 Posted February 27, 2019 Posted February 27, 2019 Jj suhlas, tiez som tam prvy krat dal batoh s pivami a ked som zastal piva mali 100 stupnov a batoh skoro horel, je to trochu nestastne umiestnene, uz si davam pozor ... Quote
-melda- Posted February 27, 2019 Author Posted February 27, 2019 Hmmm... Převzal jsem zaručenou zprávu (ze servisu) o problému zadního topení a ověřil ji jen na stropních fukarech, namísto návodu. Faktem je, že děti si na zimu při lednové cestě do Alp nestěžovaly, i když jsme se jich výslovně ptali. Moc díky za reakce, o víkendu to prubnu. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.