Pe.Tr Posted February 24, 2019 Posted February 24, 2019 cau, mam pohon Genius euroslider . ma uz cca 15 let provozu za sebou. takze ma narok zlobit . uz druhou zimu po sobe , vzdy kdyz spadne teplota pod nulu. brana jde jen otevrit. na druhou stranu nefunguje. jakoze dalkacem ji kdykoliv zastavis ale dalsi zmackuti dalky vyvola jen otevreni brany. + pokud ji necham otevrit nadoraz, tak motor nevypne , porad chce tocit. zkuste me nakopnout po cem jit? dik. Quote
lucnikonik Posted February 24, 2019 Posted February 24, 2019 Tipuju některé z čidel, určitě bude blbnout čidlo dorazu, akorát je otázkou, jak je řešený - jestli je to na zvýšený proudouvý odběr motoru nebo externí na konci brány (může tam být jen světelná závora - zkontroluj, jestli to celý není špinavý a při nízkých teplotách ty čidla, resp. "odrazka" nenamrzá. Jinak vrata jsou zašupovací nebo klasická křídla ? Quote
mmartinkovic Posted February 24, 2019 Posted February 24, 2019 Ak to ma koncove spinace v polohach na zastavenie, isiel by som po nich, moze byt nakondenzovana voda, ktora moze sposobovat koroziu , pripadne skrat. Nam sa stalo na Hormane, kridlova, ze sa otvarala, alebo zatvarala aj na 3 ci 4 krat. Pripadne sa hoc kde zastavila. Nakoniec zistene skorodovane spoje na doske riadenia motora, priamo pri motore. Po vemene ok Quote
P607Olda Posted February 24, 2019 Posted February 24, 2019 (edited) U mne to byl vyschý elektrolyt. kondenzátor u optočidla. Především zkontroluj ss napájení, i filtrační kondenzátory v hlavní jednotce vysychají. Papírové (svitkové) kondy ztrácí kapacitu. Může odejít stabilizátor. Jednou mi odešel resetovací integráč u procesoru, to se hledalo těžko. Edited February 24, 2019 by P607Olda Quote
KoudaK Posted February 24, 2019 Posted February 24, 2019 Už první část druhé půlky názvu je špatně : euro.... Asi bych se podíval po koncákách.. Očistit čidla a promazat konektory atd.. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.