Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Seznam pojistek


Peters56

Recommended Posts

Hezký den :) mám dotaz ohledně pojistek. Nikde v návodu k vozidlu jsem nenašel seznam pojistek, pouze strohé sdělení s odkazem na servis. A tak se ptám jestli má někdo seznam pojistek který se nachází v kabině. Potřeboval bych zjistit kde se nachází + po nastartování kvůli autokameře. Díky  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kameru bych zapojil tak, aby snímala hned po zapnutí klíčku, a vypínala nikoli "s motorem" ale "s klíčkem". Aby tam bylo zaznamenáno i to, když neběží motor, ale např. se s někým hádáš, anebo jiné okolnosti - zapneš klíček. Krom toho jsem zjistil, že výhodnější je kamera, která se dá otočit, např. k řidiči, k nehodě, dozadu.

Napájení ze zapalovače, připojení může být skryté pod panelem, a převodník 12V/USB skrýt. Anebo, pokud si troufáš, tak od čidla deště anebo od stropní svítilny. Ale i zkušený servisák to táhne od zapalovače, je to jistější.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 2. 2019 at 10:18, Cecil67 napsal:

Zásuvka se vypne po vypnutí zapalování.

No to by bylo super 👍, u c maxu mám právě zásuvku stále pod napětím. Takže jsem napájení kamery napojil na pojistku pro obrysový světlo. Nemám denní svícení a světla si zapínám manuálně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...