EronixHD Posted February 24, 2019 Posted February 24, 2019 (edited) Už nějakou dobu se trápím s nepříjemním zvukem na podvozku u své 406tky. Ve videu je to celkem slyšet od cca 6s Na podvozku je vše komplet nové od uložení tlumičů až k ložisku kola i poloosy + řízení Edited February 24, 2019 by EronixHD Quote
EronixHD Posted March 3, 2019 Author Posted March 3, 2019 Problém vyřešen... špatná délka levé poloosy.. Chci upozornit pokud kupujete nové poloosy nejdřív si ověřte jaká rozměr tam máte mít.. Nemusí to potom stát další peníze jako mě pavelu96, brixtr, OK406 and 1 other 4 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.