Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 4007(c crosser) 2,2 hdi nestartuje


bsarkan

Recommended Posts

Zdravim chcem.sa opytat mam crosser 2,2 hdi a kazde rano my nejde nastartovat..motor sa ozve a za pol sekundy zhasne...takto 30krat a potom.naskoci a nieje problem..po nastartovani ide bez problemov..palivovi filter meneni, bublinky ziadne nejdu v hadickach...nezavzdusnuje sa auto..ale ked je studene resp zima nejde nastartovat..iba naskoci a zhasne...kde by mohla byt zavada? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakou máš naftu? Já zažil něco podobného teď v týdnu na horách. Natankoval v Praze nějakou pro mírný pásmo a hned v neděli jsem startoval snad na 10 tý pokus. Pak už celý den na cvrnknutí. Večer sem zajel pro Vervu a dotankoval do plna,necelou půl nádrže. Pak celý týden klid. Až zase v pátek přituhlo,tak sobota ráno snad 12 krát než to chytlo.Pak už zase na cvrnknutí. Auto stálo na sněhu a venku tak 13 pod nulou,možná míň a na větru. Mám ho po servisu,kde bylo vše kontrolováno po koupi a měněny všechny náplně a filtry. Tak by mělo být v pořádku. Asi to chce když je fakt zima tankovat něco jak Verva nebo lejt aditiva,nevím. Sem doteď měl samý benziňáky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My to robi uz dva tyzdne a nabehal som 2000km...a tankoval uz aj v rakusku a len na omw pumpach aj max motion plna nadrz a stale to iste..nastartuje a zhasne..a na 40 krat naskoci a ide v pohode startovat..ziadne cukanie,ziadne behanie otacok nic...skusim to dat do garaze ci ma  problem iba v zime...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechal bych překontrolovat rozvody. Vím že píšeš že to začalo po výměně rozvodů. Takže první co kontrolovat je to co se dělalo naposled. Může tam být špatně napnutý rozvodový řemen nebo to mechošovy uteklo o půl zoubku. Vše je možné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 2 týdny později...
  • O 1 rok později...
V 13. 1. 2021 at 15:06, 4007 martin napsal:

Tak zjistilo se ze v nadrzi je vadne podavaci cerpadlo . Kdyz bylo v nadrzi nefungovalo tak ho vytahly a venku uz zase jde .tak nevim

Dej druhé stejně  to mám také ať teď mezi píše váčku a tak dále co tobě ale musím dát aditiva  hlásí to P 2408

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...