bsarkan Posted February 24, 2019 Posted February 24, 2019 Zdravim chcem.sa opytat mam crosser 2,2 hdi a kazde rano my nejde nastartovat..motor sa ozve a za pol sekundy zhasne...takto 30krat a potom.naskoci a nieje problem..po nastartovani ide bez problemov..palivovi filter meneni, bublinky ziadne nejdu v hadickach...nezavzdusnuje sa auto..ale ked je studene resp zima nejde nastartovat..iba naskoci a zhasne...kde by mohla byt zavada? Quote
turboturek Posted February 24, 2019 Posted February 24, 2019 Jakou máš naftu? Já zažil něco podobného teď v týdnu na horách. Natankoval v Praze nějakou pro mírný pásmo a hned v neděli jsem startoval snad na 10 tý pokus. Pak už celý den na cvrnknutí. Večer sem zajel pro Vervu a dotankoval do plna,necelou půl nádrže. Pak celý týden klid. Až zase v pátek přituhlo,tak sobota ráno snad 12 krát než to chytlo.Pak už zase na cvrnknutí. Auto stálo na sněhu a venku tak 13 pod nulou,možná míň a na větru. Mám ho po servisu,kde bylo vše kontrolováno po koupi a měněny všechny náplně a filtry. Tak by mělo být v pořádku. Asi to chce když je fakt zima tankovat něco jak Verva nebo lejt aditiva,nevím. Sem doteď měl samý benziňáky. Quote
bsarkan Posted February 24, 2019 Author Posted February 24, 2019 My to robi uz dva tyzdne a nabehal som 2000km...a tankoval uz aj v rakusku a len na omw pumpach aj max motion plna nadrz a stale to iste..nastartuje a zhasne..a na 40 krat naskoci a ide v pohode startovat..ziadne cukanie,ziadne behanie otacok nic...skusim to dat do garaze ci ma problem iba v zime... Quote
bsarkan Posted February 24, 2019 Author Posted February 24, 2019 Na pocitaci pise chybu P 0341..tak zajtra idem menit vackove cidlo...tak zvlastne to zacalo po vymene rozvodov...ale ked naskoci ide motor dobre aj vykon ma.aj potichu a spotreba 7,5l s velkym vozikom...hadam len blba nahoda... Quote
bsarkan Posted February 25, 2019 Author Posted February 25, 2019 Cidlo vackovky vymena nepomohla stale pise tu istu chybu...P0341...vymenim cidlo klukovky? Dik Quote
turboturek Posted February 25, 2019 Posted February 25, 2019 Tak to jsem sám zvědav co s tím. Asi nejlíp do servisu,než laborovat co by to mohlo být. Quote
bsarkan Posted February 26, 2019 Author Posted February 26, 2019 Tak vymenil som aj cislo na kluke a nic... Quote
Vena garážmistr Posted February 27, 2019 Posted February 27, 2019 Nechal bych překontrolovat rozvody. Vím že píšeš že to začalo po výměně rozvodů. Takže první co kontrolovat je to co se dělalo naposled. Může tam být špatně napnutý rozvodový řemen nebo to mechošovy uteklo o půl zoubku. Vše je možné. Quote
bsarkan Posted February 28, 2019 Author Posted February 28, 2019 Zavada odstranena...trochu som inak posunul cidlo na vacke..da sa s nim pohnut a auto zacalo startovat..aj rano v pohode...zaujimave ci odislo tk stare a nove bolo treba trochu pohnut neviem ale uz to ide... Quote
4007 martin Posted December 29, 2020 Posted December 29, 2020 Zdravím muze mi nekdo poradit Za jizdy mi auto cuklo a vypl se motor uz nejde nastartovat auto toci alr nechytne 4007 2.2 hdi Quote
ChouLu Posted December 29, 2020 Posted December 29, 2020 bez diagnostiky těžko soudit... Klidně mohli skočit rozvody.. Quote
ChouLu Posted December 29, 2020 Posted December 29, 2020 ano klidně čidlo, terčík na vačce, ale bez diag je to cesta k výměně dílů jeden za druhým a ani to tím být nemusí Quote
4007 martin Posted January 13, 2021 Posted January 13, 2021 Tak zjistilo se ze v nadrzi je vadne podavaci cerpadlo . Kdyz bylo v nadrzi nefungovalo tak ho vytahly a venku uz zase jde .tak nevim Quote
ozzy56 Posted January 13, 2021 Posted January 13, 2021 když jednou jde a vzápětí nejde, tak je čerpadlo na výměnu Quote
4007 martin Posted January 15, 2021 Posted January 15, 2021 Zdravím lidi tak auto uz chytlo ale vydava zvuk jako kdyz kladivem bouchate o sverak . Co to muze byt diky Quote
4007 martin Posted January 15, 2021 Posted January 15, 2021 Zdravím lidi tak auto uz chytlo ale vydava zvuk jako kdyz kladivem bouchate o sverak . Co to muze byt diky a ty rany se ozyvaji jen kdyz se ohreje za studena je to v pořádku Quote
Tomáš 19 Posted July 8, 2022 Posted July 8, 2022 V 13. 1. 2021 at 15:06, 4007 martin napsal: Tak zjistilo se ze v nadrzi je vadne podavaci cerpadlo . Kdyz bylo v nadrzi nefungovalo tak ho vytahly a venku uz zase jde .tak nevim Dej druhé stejně to mám také ať teď mezi píše váčku a tak dále co tobě ale musím dát aditiva hlásí to P 2408 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.