Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Volba motoru


Milhausekkk

Recommended Posts

https://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/308/18606298

@MilanF1 na inzerci seznamu přibyla poznámka, že nebylo nikdy lakováno a původní cena vozu navýšena o 20 tis Kč na 800 tis Kč proti inzerátu na tipcars. com 🙂

https://www.tipcars.com/peugeot-308/kombi/benzin/peugeot-308-gt-165kw-8st-aut-5-600km-cr-100139303.html

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Milhausekkk napsal:

Tak jsem volal prodejci a včera auto prodal. 

Přes zaměstnavatele mám nabídku na nový Ford Kuga Titanium plus 1.5 Ecoboost, ceníková cena 770100 Kč, měl bych to za 543000 Kč, je to výběhový model, ne model 2020

Jdu to dnes omrknout... 

Ty chceš 3 hrnek?🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odkazy, já měl v plánu vrazit do auta 0,5 mil kč s tím, že by to byla 308 SW GT, bohužel to jedno mi uteklo, nové je v inzerci za cca 680 tis .... ty odkazy na 3008 jsou pěkné, už je to ale o 100 tis více než jsem chtěl a jsou to dvouletá auta, kde má jedno nájezd 25 tis, druhé skoro 50 tis .... vím , není to moc ale když můžu mít novou kugu za 540 tis, záruka 5 let/120 tis km + 12 let záruka na prorezavění ... je to asi jasná volba (navíc se to auto líbí i ženě)

V Německu je 308 SW GT 228EAT nejlevnější za cca 540 tis kč  (dvouleté s cca 25 tis nájezd), 30 tis bych dal za přepravu a přepis ....  víceméně jsem rozhodlý v pondělí potvrdit tu Kugu.

PS: dnes jsem byl i v Hyundai na i30 a Tucsona, i30 v automatu a ve velmi dobré výbavě + zimní kompletní sada kol k tomu za cenu Kugy ... to auto je ale taková zmenšenina, i žena mi říkala, že za volantem jsem jako obr ... auto pěkné, výbava super ale velikost nedostačující. Tucson vypadá líp, favorit je ale Ford

Každopádně 307 zůstává doma, je v dobré kondici, se starám 🙂 ...technik se stará:aut, v červnu půjdu na technickou a budu mít zase na dva roky vystaráno (navíc jsem na zimní a i předešlou letní sezonu kupoval nové gumy)

Upraveno uživatelem Milhausekkk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, Milhausekkk napsal:

Díky za odkazy, já měl v plánu vrazit do auta 0,5 mil kč s tím, že by to byla 308 SW GT, bohužel to jedno mi uteklo, nové je v inzerci za cca 680 tis .... ty odkazy na 3008 jsou pěkné, už je to ale o 100 tis více než jsem chtěl a jsou to dvouletá auta, kde má jedno nájezd 25 tis, druhé skoro 50 tis .... vím , není to moc ale když můžu mít novou kugu za 540 tis, záruka 5 let/120 tis km + 12 let záruka na prorezavění ... je to asi jasná volba (navíc se to auto líbí i ženě)

V Německu je 308 SW GT 228EAT nejlevnější za cca 540 tis kč  (dvouleté s cca 25 tis nájezd), 30 tis bych dal za přepravu a přepis ....  víceméně jsem rozhodlý v pondělí potvrdit tu Kugu.

 

Jasně,  chápu to. Jen jsem dal odkaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...