Nick406 Posted February 23, 2019 Posted February 23, 2019 Ahoj dá se pokládat s jistotou že je KO paliv.čerpadlo když otočím klíčkem nebzučí a motor jen točí a nechytne někdy v prosinci mě to udělalo poprvé pak to nějak po pár pokusech startování chytlo a až do dnes jelo. Quote
Hafity Posted February 23, 2019 Posted February 23, 2019 Ještě relé čerpadla, nebo může být někde oxidace v konektorech.... Quote
ozzy56 Posted February 23, 2019 Posted February 23, 2019 (edited) když to nebude chtít nastartovat (nebudeš slyšet čerpadlo), bouchni rukou pořádně zespoda do nádrže v místě, kde je čerpadlo (pod pravou sedačkou vzadu)--když to po bouchnutí chytne, nečekej na nic a kup nové čerpadlo, protože může umřít ze dne na den Edited February 23, 2019 by ozzy56 Quote
Nick406 Posted February 24, 2019 Author Posted February 24, 2019 Dá se vytáhnout to čerpadlo vrchem ? přijde mě že ten otvor je mnohem menší ... Quote
ozzy56 Posted February 24, 2019 Posted February 24, 2019 jojo, to je francouzská specialita , některé karoserie mají ten otvor menší, takže se musí zvětšit nůžkama na plech, samozřejmě pak nepasuje ten původní plast. kryt...,už jsem viděl na tom místě nalepenou IPU, aby se tudy neprášilo dovnitř Quote
krtek 2 Posted February 24, 2019 Posted February 24, 2019 (edited) vyberal som ho jak v starom aj novom modeli je to natesno ale ide to ,z cerpadlom ako takym neni problem ale vybrat von tu plastovu maticu ,je ju teba vseliako natacat a najst tu najlepsiu polohu a potom silou vytiahnut von trochu ju oskriabes ale inak to nejde hlavne ju nezlomit Edited February 24, 2019 by krtek 2 Quote
misho.1709 Posted February 24, 2019 Posted February 24, 2019 A hlavne tú maticu hneď založiť naspäť a nenechať ju dlho mimo nádrže. Po montáži ju samozrejme dobre dotiahnuť. Hafity and ozzy56 2 Quote
Vena garážmistr Posted February 24, 2019 Posted February 24, 2019 Na xsaře jsem ji nechal venku týden a zešišatěla. Sháněl jsem jinou stála nesmysl tak jsem tam vrazil čerpadlo matici jsem přeříznul aby šla nasadit v těch " ozubech " jsem udělal pilníkem zářezy abych přes to mohl dát ESKA pásku tu jsem trochu stáhnul aby to šlo do tahu utáhnul jsem matici co šla a pak jsem dotáhnul ESKA pásku a fungovalo to 100 % je to o tom aby si člověk uměl poradit. Dnes už vím že nesmí být dlouho mimo to šroubení. Hafity, OK406, ozzy56 and 1 other 4 Quote
ozzy56 Posted February 24, 2019 Posted February 24, 2019 jojo, kdo to někdy dělal, tak ví, co ta matka ,,umí'' udělat misho.1709 and Hafity 2 Quote
PaKr Posted February 24, 2019 Posted February 24, 2019 nezapomeň na bezpečák u levého tlumiče,jestli nestávkuje nebo konektor u něj. Toho ježka v kleci (čerpadlo) si nech jako poslední možnost Quote
Nick406 Posted March 12, 2019 Author Posted March 12, 2019 Nakonec se to vyřešilo tak že jsem odpojil na chvíli ŘJ motoru a hned to chytlo od tý doby funguje... Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.