marko306 Posted February 23, 2019 Posted February 23, 2019 Caute. Idem na vás s otázkou, že či tu niekto nevie čo sa stane ak nevyplatím rezerváciu letenky Austrian airlines. Omylom som zabudol rezervovať sedadlá spätným letom a dorezervovať ich momentálne nie je možné. Až 24 hod pred odletom ich môžem dorezervovať, kde ale už nie je isté že budeme sedieť všetci spolu. Letenku mám vyplatiť do 24 hodín, tak najschodnejšie riešenie pre mňa je nevyplatenie letenky a tým pádom by sa stornovala. Jedná sa mi o to či tam nebudú chcieť po mne nejakú pokutu potom platiť. Nič take som nenašiel, ale pre istotu sa pýtam, či už dakto neriešil niečo takéto. Dakujem Quote
marko306 Posted February 25, 2019 Author Posted February 25, 2019 Ak by mal ešte niekto náhodou takýto problém, tak letenka bola zrušená bez akého koľvek upozornenia či mailu a hlavne bez poplatku. Keby bola vyplatená, už by tam bol storno poplatok. Péťa 1 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.