Kamil150 Posted February 23, 2019 Posted February 23, 2019 Ahoj, mám peugeot boxer 3.0. HDi rok 2012 a stále častěji mě zlobí elektrika. Nemáte prosím někdo schema elektrického zapojení tohoto vozu. Nejčastěji se jedná o nějaký kablík za levým světlem ve svazku, který má poškozenou izolaci. Nijak náročná oprava, ale najít to ...... Děkuji K. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.