Stejsn Posted February 22, 2019 Posted February 22, 2019 (edited) https://www.idnes.cz/praha/zpravy/nehoda-branik-autobus-auto.A190222_142034_praha-zpravy_rsr rozmačkanej na kaši, naštěstí to dopadlo docela dobře. Asi nějakej nepřítel pežotů, když zbořil rovnou dva. Edited February 22, 2019 by Stejsn Quote
PaKr Posted February 22, 2019 Posted February 22, 2019 hlavně měl štěstí, že tam nikdo nešel nebo neseděl.... jestli byli majitelé na obědě, tak to jim asi zhořklo v ústech KoudaK 1 Quote
KoudaK Posted February 22, 2019 Posted February 22, 2019 Za čtrnáct dní to bude v AAA jako nikdy nebourané po důchodci... PaKr, pavelu96 and vendelinek 3 Quote
pavelu96 Posted February 22, 2019 Posted February 22, 2019 Kdo by si koupil autobus z AAA? Péťa, radim.1008, ozzy56 and 7 others 10 Quote
Dave_k Posted February 22, 2019 Posted February 22, 2019 Taková pěkná 1007 to byla. V kometářích někdo píše, že tam byl zrovna na obědě. Autobus řídila baba ve středních letech a ta 1007 patřila servírce. Quote
radim.1008 Posted February 22, 2019 Posted February 22, 2019 Tak z tý 1007 zbyl akorát tak přední znak a zadní nárazník. To nevyklepe ani Artur Tussik. vendelinek and MJSytic 2 Quote
MJSytic Posted February 22, 2019 Posted February 22, 2019 Zadní vrata, zadní nárazník, zadní světla, nějaký to kolo a v neposlední řadě - anténa Hlavně, že se nikomu nic vážného nestalo radim.1008 1 Quote
Weri 605 Posted February 23, 2019 Posted February 23, 2019 před 11 hodinami, radim.1008 napsal: Tak z tý 1007 zbyl akorát tak přední znak a zadní nárazník. Přední znak je ale vlastně to nejcennější... radim.1008 and regius 2 Quote
Radek Hurvajz Posted February 23, 2019 Posted February 23, 2019 No jo je nejcennější, protože okolo něho se da postavit jakykoliv Peugeot z jakýchkoliv dílů Péťa, Pepito, regius and 1 other 4 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.