Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

načtení hodnot lambda


pdmb

Recommended Posts

Mám motor 2.0 100 Kw benzín. Neprochází mi emisemi, z výfuku je cítit benzín. Dia nic neukazuje, kontrolka motoru nesvítí. Jede normálně, jen z nízkých otáček se špatně zvedá. Mám dotaz. Lze v PP2000, kabel z číny načíst hodnoty sond? Popřípadě kde to hledat a jaké by měly být? Děkuji za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono tá hodnota prednej by mala oscilovať v nejakom tom rozmedzí ako je udané a zadná by mala byť pevná.Neviem ,či si to pamätám dobre ,keďže už dlhšiu dobu som v naftovej verzii.Ale ak by bol problém v lambde ,myslím si žeby bol nejaký záznam v RJ ,čiže by to hádzalo chybový kód. Ako je na tom pohlcovač benzínových pár? To ma napadlo v súvislosti s tým že je cítiť benzín.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, baffy napsal:

Ono tá hodnota prednej by mala oscilovať v nejakom tom rozmedzí ako je udané a zadná by mala byť pevná.Neviem ,či si to pamätám dobre ,keďže už dlhšiu dobu som v naftovej verzii.Ale ak by bol problém v lambde ,myslím si žeby bol nejaký záznam v RJ ,čiže by to hádzalo chybový kód. Ako je na tom pohlcovač benzínových pár? To ma napadlo v súvislosti s tým že je cítiť benzín.

Tak to jsem vůbec neměl tušení, že nějaký existuje. Hlavní problém jsou emise. Dia ukazuje, že je auto úplně v pohodě. Čidlo teploty by mi dia taky vyhodila jako závadu? 

Upraveno uživatelem pdmb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...