Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Posted

Mám motor 2.0 100 Kw benzín. Neprochází mi emisemi, z výfuku je cítit benzín. Dia nic neukazuje, kontrolka motoru nesvítí. Jede normálně, jen z nízkých otáček se špatně zvedá. Mám dotaz. Lze v PP2000, kabel z číny načíst hodnoty sond? Popřípadě kde to hledat a jaké by měly být? Děkuji za pomoc.

Posted

Ono tá hodnota prednej by mala oscilovať v nejakom tom rozmedzí ako je udané a zadná by mala byť pevná.Neviem ,či si to pamätám dobre ,keďže už dlhšiu dobu som v naftovej verzii.Ale ak by bol problém v lambde ,myslím si žeby bol nejaký záznam v RJ ,čiže by to hádzalo chybový kód. Ako je na tom pohlcovač benzínových pár? To ma napadlo v súvislosti s tým že je cítiť benzín.

Posted (edited)
před 13 minutami, baffy napsal:

Ono tá hodnota prednej by mala oscilovať v nejakom tom rozmedzí ako je udané a zadná by mala byť pevná.Neviem ,či si to pamätám dobre ,keďže už dlhšiu dobu som v naftovej verzii.Ale ak by bol problém v lambde ,myslím si žeby bol nejaký záznam v RJ ,čiže by to hádzalo chybový kód. Ako je na tom pohlcovač benzínových pár? To ma napadlo v súvislosti s tým že je cítiť benzín.

Tak to jsem vůbec neměl tušení, že nějaký existuje. Hlavní problém jsou emise. Dia ukazuje, že je auto úplně v pohodě. Čidlo teploty by mi dia taky vyhodila jako závadu? 

Edited by pdmb

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...