Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

FAP 88% a aditivace


Dutý Měch

Recommended Posts

V 8. 11. 2019 at 20:51, JJEENNDDAA napsal:

Není lepší to opravit .... i když je lehce vyměnitelný, tak jsem ho opravil podle návodu co jsem našel někde na netu. Pokud si vzpomínám tam když jsem ho rozflakal kladivem tak v něm byl malý tišťák, asi dva odpory a jazýčkové relé, dohromady 70kc. Zalil jsem to silikonem, přilepil na místo a už rok a půl bez problému.

Prosím, jak se to opravuje (návod odkaz) pořád to řeším, ale bez nějakých úspěchů. Sehnal jsem to čidlo z jinýho auta (podobný) Ale pořád to hlásí tu závadu. Zvažuji tam dát to původní. Jen nevím jak je opravit. Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ti teda neviem ,to keď naleješ aditívum ručne do nádrži ,to aj pošepkáš riadiacej jednotke cez výfuk ,že si aditivoval ,alebo odkial to má tá jednotka vedieť?  Predpokladám ,že keď je tam trvalá závada ,tak môžeš lievať do nádrži čo chceš a kolko chceš ,regenerácia sa nespustí. Ak by sa spustila ,potom nevidím dôvod na nejakú blokádu od víčka nádrži. Či? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, ChouLu napsal:

@revid4 a nechybí spíše magnety ve víčku? popř ten snímač dneska stojí do tisícovky.. 

NE magnety jsem kontroloval první. Jsou ve víčku OBA. Čidlo  (na jiný auto) jsem sehnal za 1.2 tisice nový.  (podle VIN jsem dostal odpověď - originál svazek 1503AZ  u autorizovaného prodejce 6 563,- Kč samotný originální čidlo nelze jen svazek 🙂 )

Ale s tím novým čidlem to hlásí otevření nádrže ... ale zavření nezahlásí, až po 15- minutách od vypnutí motoru hlášení na palubovce zmizí.

V diagnostice pořád trvalá závada víčka nádrže a nejde smazat. (Ani odpojením baterie ani diagnostikou v servisu. )

Tak jsem říkal rozchodit to starý čidlo jak píše pán (s ním byla závada jen v diagnostice, ale né na palubovce jak teď) . Třeba to má jiný odpory.

 

Někdo nějaký řešení nápady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 11. 2019 at 20:51, JJEENNDDAA napsal:

Není lepší to opravit než to tam stříkat? Já měl ten samý problém a bylo mi řečeno že při každém nastartování si to auto myslí že jsi tankoval a když zjistí že není velký rozdíl v hladině tak stejně stříkne minimální dávku aditiv dejme tomu na 5l paliva. Nicméně nechtělo se mi dávat x tisíc za snímač, i když je lehce vyměnitelný, tak jsem ho opravil podle návodu co jsem našel někde na netu. Pokud si vzpomínám tam když jsem ho rozflakal kladivem tak v něm byl malý tišťák, asi dva odpory a jazýčkové relé, dohromady 70kc. Zalil jsem to silikonem, přilepil na místo a už rok a půl bez problému.

Tak jsem teď to starý čidlo rozebral a nechápu co na tom opravit? 🙂

P2050002.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Prosim vás, aké aditivum sa používa a kde sa dopĺňa. A ako. Lebo som tankovával tak po 10 maximálne30 litrov a vždy dosť nepravidelne mi hlásilo ABGAS defekt. V poslednom čase cca polroka tankujem vždy do plna - to znamená cca 50 až 70 litrov a hlásenie som nemal. dnes mi znova hlásenie o závade vyskočilo. Pritom mám som pred cca 12 dňami natankoval do plna  teraz mám asi 1/3 nádrže minutú. Nemôže to byť nedostatkom toho aditiva? Poslednom čase som mal pocit , že pri naštartovaní a pohýnaní cítim močovinu. Tak že neviem. poraďte mi. Ďakujem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...