Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Světla


Mick84

Recommended Posts

Zdravím všechny, mám dotaz, spíš prosím o radu. Koupil jsem partnera rok 2012 a zjistil jsem takový problém. Že mi svítí obě vlákna. Jak dálková tak tlumená svítí zároveň při poloze tlumených a když přepnu na dálková tak ty zase svítí dost slabě, zkoušel jsem jinou žárovku, ale problém bude samozřejmě někde jinde.

Neřešil jste někdo podobný problém?

Díky za případné rady.

Upraveno uživatelem Mick84
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Typická možnost je špatná kostra. Další v pořadí statistiky bývá špatná přestavba, ze dvou H7 na jednu H4 nebo naopak, což u Partnera asi není.

Další by pak byla závada řídící jednotky.

Ale začni tou kostrou. Máš tam asi H4, tzn, jestli se nemýlím, kovový kroužek má být také zemněný. Tak ho zkus přizemnit ještě přídavným drátem. Drát si dobře ukostři, a pak můžeš žárovku držet v ruce a drátem se dotknout kovového kroužku žárovky.

Jestli si netroufáš, tak raději běž k elektrikáři.

PaKr správně poznamenává, může to být špatná kostra v konektoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, PaKr napsal:

světla jsou origo?

měl jsem podobný problém u náhražky a bylo to v hlavním konektoru ke světlu. Jenom si už nepamatuju, jestli to blblo na obou stranách nebo ne

No doufám že origo jsou. Měli by, mám ho teprve měsíc, nevypadají že by byly měněné. Ale jsou tam takové ty keramiky, ty origo určitě nejsou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to nejsou, takže to může být zdroj problémů, někomu se asi rozpadly původní, někde ve světle bys měl najít pájený spoj drátů - pokud to někdo měnil i s kusem kabeláže

Jinak na světle by měl být vidět výrobní štítek, tak zjistíš výrobce a datum výroby světla - jestli si to dobře pamatuju ( s partnerem jsem jezdil 2010 - 2012)

až to vyřešíš možná bych uvažoval o montáži kvalitních denních světel

 

 

Upraveno uživatelem PaKr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak doufám že to bude jen tím a že to tam předchozí  majitel nějak diletantsky nainstalovat. Jinak origo denní svícení mám, jenže teď v zimě jezdím hlavně brzy ráno a nebo večer, takže Ty mi moc nepomůžou

Upraveno uživatelem brixtr
necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, dávali nové konektory, i s částí kabeláže. když si hledal, tak bylo vidět místo, kde to je napojené, jestli to pájeli, nebo jak to nastavovali nevím, ale tyto spoje byly potom bezproblémové.

spotřeba žárovek? to bych neviděl tragicky, na partneru dali 17tis od novoty(pak už jsem to nesledoval) a ani na mé 406 to není hrůza - měním tak jednou za rok a to svítím pořád - denní nemám 

to,že jsem předtím zmínil Artcom ber jenom jako možnost. já jsem tam musel jezdit se služebníma. Myslím si, že to klidně udělají i jinde - můžeš  zkusit Fajta na Lazecké nebo soukromého mechanika/autoelektrikáře

Upraveno uživatelem PaKr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...