Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vypnutí Start-Stop systému


Pijerek

Recommended Posts

Tak nějak mi ten start-stop leze na nervy, zapomínám ho vypnout a on se potvora vždycky připomene 😉

V různých diskuzích o jiných modelech aut se to řeší s větším či menším úspěchem. Někde přídavným relátkem na tlačítko (což u nás nejde), někde nastavením parametrů pomocí diagnostiky (např. zvýšením nastavení minimální kapacity baterie na nejvyšší hodnotu),........

Při tom hledání jsem narazil na CANM8-EDD-OFF CAN Bus adaptér pro vypnutí Start-Stop systému - nemáte s tím někdo zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To asi nebude řešení pro mě, protože tady tím rádiem ovládám půlku auta. Nehledě na to, že mám příplatkový paket na muziku, takže to už by bylo lepší si tam přinést kazeťák :) Jo teď mi to došlo. Ty tam ten kazeťák máš vlastně také :)

Upraveno uživatelem Marc159
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 3 týdny později...

Já se musím smát:) nejenže to zapisuje chybu do jednotky motoru a do jednotky udržování napětí, ale také se změní charakteristika nabíjení:)  člověk to ale nijak nepozná, jenom bude blikat kontrolka eco při pokusu u chcipnuti. Ale zatím nemám zkušenost s novou 508, 208 a 2008 kde to už zase může být jiné. 

Např u hyundai i30 svítí palubka jak vánoční stromecek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

při koupi auta v roce 2016 jsem koupil rovnou příslušenství pro Hyundai (v čr schálené importem není) vyrábějí to poláci a dodává C.A.Systém i pro dealery mimo čr  ,ok cena 2000,- , modul co simuluje stisk tlačítka po startu , delším stisknutím tlačítka se  dá uplně modul  deaktivovat.Žádný problém za celou dobu. ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Pe.Tr napsal:

jen pocitejte stim ze u vetsiny aut pak nespina na aute zadni mlhovka

Jo a ještě k tomu přibyde hlášení vadnejch žárovek a vyřadí se parkovací senzory a kamera :D

Spíš někdo zkuste odpojit snímač podtlaku , pak by neměl SS fungovat , protože když není dostatečný podtlak pro brzdy , tak nesmí vypnout motor :myslim

Upraveno uživatelem jarokare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...