Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vypnutí Start-Stop systému


Pijerek

Recommended Posts

ne že by mi stopstart chyběl, ale většinu zimy nespíná. Myslel jsem že teplotou, teď už je většinou nad nulou a stále nic. Vlastně před 14-ti dni jednu jízdu po Praze fungoval, teď zase nic, jen zabliká. Zkouším nabít baterku jestli se to změní. Po připojení na nabíječku svítila červeně a to každý den jezdím cca 60 až 150km. Uvidím, ale to inteligentní dobíjení je zabiják baterií

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tak už se asi opravilo. Po cca 7000km začal včera při -4 vypínat studeny motor cca po 3km jízdy 🥶. Hledal jsem v tom nějakou logiku, ale to prostě žádnou nemá, jedině že by první jarní den 😂. Takže se opět naučím vypínat, teda mimo město. Ve městě mi to přijde v poho

Upraveno uživatelem martinecondrej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak pro Rifter zatím žádné funkční řešení. Ta věc je zarputilá.

V 10. 2. 2021 at 21:24, Cromoly napsal:

Ja mam vypnutý pípání na nezapnutí pásu u řidiče i spolujezdce... Svítí ikona na palubce že nefunguje systém nouzového brzdění , ale nikde nic nepípá... Mám to udělané softwarově, ale údajně by mělo stačit jen odpojit koektor zátěžové dečky - bílej pod sedačkou...

Odpojení konektoru na pásy stačí, nic nepípá , nesvítí. Alespoň u Rifteru

Upraveno uživatelem pavelu96
nepiš další příspěvky - použij "Upravit"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Dnes mi kamarád s Travellerem řekl, že pro trvalé vypnutí start-stopu stačí minutu držet prst na displeji na tlačítku OFF. Pak je vypnutý dokud ho zezapnete tlačítkem ON. Ještě jsem to nezkoušel, tak nemůžu potvrdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...