Pijerek Posted February 21, 2019 Posted February 21, 2019 Tak nějak mi ten start-stop leze na nervy, zapomínám ho vypnout a on se potvora vždycky připomene V různých diskuzích o jiných modelech aut se to řeší s větším či menším úspěchem. Někde přídavným relátkem na tlačítko (což u nás nejde), někde nastavením parametrů pomocí diagnostiky (např. zvýšením nastavení minimální kapacity baterie na nejvyšší hodnotu),........ Při tom hledání jsem narazil na CANM8-EDD-OFF CAN Bus adaptér pro vypnutí Start-Stop systému - nemáte s tím někdo zkušenost? Quote
Vašek Traveller Posted February 22, 2019 Posted February 22, 2019 Připojuji se k uvedenému dotazu. Jen si nejsem jistý, zda to bude fungovat. "náš" start/stop je poměrně chytrá sranda, která se nedá po každém nastartování hned vypnout, protože vypnutý je. Stává se to ve velké zimě. Až po drobném ohřátí se aktivuje. Quote
Marc159 Posted February 22, 2019 Posted February 22, 2019 Start - stop mi nevadí. Auto je na něj přizpůsobené a přinejhorším se dá manuálně vypnout. Mnohem více bych uvítal způsob, jak se zbavit otravného "úsporného režimu" kdy si nemohu na dvorku pustit ani autorádio... Quote
ozzy56 Posted February 22, 2019 Posted February 22, 2019 vyřešil jsem to koupí radia s CD zn. Philips za 700 Kč (je i na baterie), celkem levně a bez zásahu do auta jsem s tím vyd..al Quote
Marc159 Posted February 24, 2019 Posted February 24, 2019 (edited) To asi nebude řešení pro mě, protože tady tím rádiem ovládám půlku auta. Nehledě na to, že mám příplatkový paket na muziku, takže to už by bylo lepší si tam přinést kazeťák Jo teď mi to došlo. Ty tam ten kazeťák máš vlastně také Edited February 24, 2019 by Marc159 Quote
Péťa Posted February 24, 2019 Posted February 24, 2019 před 1 minutou, Marc159 napsal: to už by bylo lepší si tam přinést kazeťák Ale přesně to Ti ozzy radil Quote
Marc159 Posted February 26, 2019 Posted February 26, 2019 Jo, vždyť to píšu, že jsem to nakonec taky pochopil Péťa 1 Quote
jirkapl Posted April 4, 2020 Posted April 4, 2020 Ahoj , namontoval jsem do Spacetourer a vše OK Quote
Bronnsky Posted April 20, 2020 Posted April 20, 2020 Ahoj, zkoušel jste někdo tento fígl? Ve VW koncernu to údajně funguje bez problémů a je to grátis. ozzy56 1 Quote
ozzy56 Posted April 20, 2020 Posted April 20, 2020 taky jsem to ráno četl, co na to třeba @ChouLu ??, díky za odpověď Quote
ChouLu Posted April 20, 2020 Posted April 20, 2020 Já se musím smát:) nejenže to zapisuje chybu do jednotky motoru a do jednotky udržování napětí, ale také se změní charakteristika nabíjení:) člověk to ale nijak nepozná, jenom bude blikat kontrolka eco při pokusu u chcipnuti. Ale zatím nemám zkušenost s novou 508, 208 a 2008 kde to už zase může být jiné. Např u hyundai i30 svítí palubka jak vánoční stromecek ozzy56 1 Quote
Pe.Tr Posted April 20, 2020 Posted April 20, 2020 při koupi auta v roce 2016 jsem koupil rovnou příslušenství pro Hyundai (v čr schálené importem není) vyrábějí to poláci a dodává C.A.Systém i pro dealery mimo čr ,ok cena 2000,- , modul co simuluje stisk tlačítka po startu , delším stisknutím tlačítka se dá uplně modul deaktivovat.Žádný problém za celou dobu. Péťa 1 Quote
Havlicek.Lukas Posted April 20, 2020 Posted April 20, 2020 staci tam dat starline baterii to se vam startstop ani nezapne overeno u 4 fabii a 3 octavii (sluzebni auta) xSilver 1 Quote
MJSytic Posted April 20, 2020 Posted April 20, 2020 U manuálu je to jednoduchý. Stačí dát někam stranou spínač polohy neutrálu, aby si auto stále myslelo, že je zařazeno Quote
Pe.Tr Posted April 20, 2020 Posted April 20, 2020 nebo pokud mas tz, staci nasimulovat v zasuvce zapojeny prives , jen pocitejte stim ze u vetsiny aut pak nespina na aute zadni mlhovka xSilver 1 Quote
jarokare Posted April 20, 2020 Posted April 20, 2020 (edited) před 5 hodinami, Pe.Tr napsal: jen pocitejte stim ze u vetsiny aut pak nespina na aute zadni mlhovka Jo a ještě k tomu přibyde hlášení vadnejch žárovek a vyřadí se parkovací senzory a kamera Spíš někdo zkuste odpojit snímač podtlaku , pak by neměl SS fungovat , protože když není dostatečný podtlak pro brzdy , tak nesmí vypnout motor Edited April 20, 2020 by jarokare Quote
mylys Posted April 24, 2020 Posted April 24, 2020 Víte někdo, co konkrétně způsobí to vypojení konektoru? Kromě toho, že se bude AKU dobíjet standartním způsobem jako u starších aut, tzn. pořád, pokud možno, doplna? Proč by dostával altík na p*del? Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.