Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sharpersův Peugeot 407 2.2i


sharpers

Recommended Posts

@sharpers v Granexu si dávej pozor a zkontroluj co je v krabici, koupil jsem tam vzduch. filtr, objednáno tel. podle VIN , druhý den vyzvednu a přes víkend chci vyměnit, ale ouha--ve správné krabici byl jiný filtr :grr

byl celkem boj ho vyměnit za správný, takže jsem Granex vyškrtnul ze seznamu dodavatelů ND :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, tam se mnou vydrbali s tyčkami řízení. Prvně jsem objednal sám, správný rozměr, v krabičce byla jiná tyčka s jiným průměrem. Tak pán objednal nové, čekal jsem dva dny a když přišli tak se zjistilo, že pan objednal dvě levé tyčky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Johne original katík i tlumič z toho auta co jsem koupil na ND. Katík vypadal ok, je větší než jsem já měl na autě, auto můžu říct, že jede uplně jinak, tahá to mnohem lépe, reakce na pedál plynu je parádní. A tlumič tam byl original ten velký v lepším stavu než jsem měl já. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím co s tím no. Včera jsme jeli domů, najednou to začalo pípat, blikala červená stopka na střídačku se symbolem serva a servo nejelo. Kapaliny je dost, konektory ok. 3x nastartováno a to samé. Dneska jdu na garáž s tím že to napíchnu a zjistím, co se děje a vše jede normálně, na diag žádná chyba, servo točí jako zamlada .... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

No, trpělivost nedojde nikdy :D Pořád se vším bojuju. Ale koupili jsme zahradu, do budoucna plánujeme barák tak se koukám po nějaké 407 kombi nebo Citroen C5 kombi s motorem 1.8 . Přece jenom je ten sedan neskutečně nepraktický. Když jsem měl kdysi c5 tak to byl alespoň liftback a po sklopení sedaček byl prostor super, ale tady je to naprd. Pořád teď něco vozím, dřevo, nářadí atd a nerad bych zničil tu kůži. Tak zkouším jestli by se toho někdo neujal...

Dokonce koukám i po 406 v benzínu , jako spotřebák by to bylo super, ale sehnat zachovalého kombíka je trochu šílený ukol. Stojí mi sice u garáže 406 kombi ale je to 3.0 V6 tak jako spotřebák na denní ježdění to není idální :D

 

Jinak aby to nevypadalo blbě :)  Není to že bych se ho chtěl vyloženě zbavit :) už mám objednané repasované čerpadlo řízení, tak snad už bude komplet řízení ok. Problém s teplými starty je očividně jen v době, kdy se jezdí na lpg. Tak mám pocit, že při delším stání nějak klesne tlak v benzínu a proto to pak trochu hapruje. Když se jezdí jen na benzín tak vše ok. 

 

Tento týden by mělo být opraveno i RT3 tak zas bude autíčko na chvili v cajku :D 

Upraveno uživatelem sharpers
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Na RT3 pořád čekám, podle servisu vadná základní deska, už objednali novou tak se modlím aby vše bylo ok :) 

 

Jinak jsem se konečně dokopal a objednal jsem repasované servo čerpadlo, už je i v autě. Čili už je nové čerpadlo, hřeben řízení, hadice, vše je ok ale při pomalé rychlosti a nebo točení na místě jdou stejně silné vibrace do volantu. Tak už nevím. Může to dělat horní uložení tlumičů ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To určitě ne, potřebujeme kombíka, ten sedan je trooošičku nepraktický :D Koupili jsme zahradu, pořád něco vozíme, čekáme rodinu a kočár do kufru v sedanu kde ještě vozím rezervu fakt nedám...Už se koukám po jiném. Podmínky jsou 407 sw a motor 1.8i, tak čekám na nějaký hezký zachovalý kousek s trošku lepší výbavou, protože většina těch 1.8 jsou docela holoty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...