Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sharpersův Peugeot 407 2.2i


sharpers

Recommended Posts

Hmm ,tak to je fakt síla, ale třeba to bude jen prkotina, těsnění nebo zpuchřelá hadice ...

No , ber to z té lepší stránky...pokud si budeš muset vyměnit servo nebo celé řízení tak ti teď můžu přesně napsat jak na to, mám to čerstvě nacvičené :D Dneska bude řízení venku, nové je již na cestě. DOkonce jsem našel pravděpodobnou příčinu celého problému. Při nějakém servisu někdo dal jednu hadici k servu asi špatně a ta byla zlomená a tim padem omezený průtok hydrauliky, at už to byl přívod nebo odvod tak to asi nebylo dobré....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatím to nemám venku tak se to blbě fotí...na prvním obrázku je to ze strany řidiče focené od kola, je tam to stříbrné "U"čko a nad ním druhé, na druhé fotce je to z pod auta jakoby od katalyzátoru. jeden torx šroub a obě hadičky půjdou ven. To by mělo být jediné napojení hydrauliky do serva.

 

Já mám vše odpojené, volantová tyč taktéž, jeden šteft co drží servo je venku, ve druhém jsem zalomil torx a nejde to povolit , takže zítra jak koupím plátek pilky na železo tak to povysunu a uřežu a bude to venku :D Řízení je objednané nové, přijde v uterý 

20200508_155410.jpg

20200508_155442.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už je to zvednuté a nepojízdné tak jsem sundal i nárazník, půjde za týden na přelakování. Když už je to přístupné tak jsem sundal i xenon u řidiče, kdysi tam byla malá nehoda a moc to nelícovalo tak jsem to porovnal. Byl trochu vmáčklý uchyt blatníku, ten jsem porovnal, světlo znova napasoval a je to lepší....více si s tím pohraju až bude i nárazník ať to hezky sedí.

 

 

 

Upraveno uživatelem sharpers
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info pánové. zapomněl jsem mrknout na ty čísla kabelů, mrknu zítra.

 

Jinak řízení vzdoruje, uřezán šteft, odpojena hydraulika ale je to ježek v kleci a nevím jak s ním ven. Pán v servisu mi říkal že oni by sundali nápravnici, ale když vidím, co všechno by muselo dolů tak se mi do toho nechce ani omylem. Pořád doufám že to půjde :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak možná to chce jen mrknout na fotky, jestli ji máš umístěnou jak má být. Moje problémy vznikly tím, že někdo při nějakém servisu dal tu odvodní hadičku jinak a ta se v půlce zlomila a ucpala. Takže je stejná otázka i u tebe, jeslti je umístěna a přichycena tak jak má být :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A malá změna na autě. Kola R18 prodány. Přece jenom je na nich auto méně pohodlné, tvrdé, o poznání hlučnější. Našel se kupec za zajímavý peníz tak šly do světa. Dneska jsem umyl zimní sadu Cosmos, koupil hezké pneu Continental Premium Contact 5, zítra to někde nechám přehodit :)

 

 

Upraveno uživatelem sharpers
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady je asi příčina mých potíží, trubka přes kterou se vrací hydraulika, v autě byla zlomená a tímpádem se snížil průtok a v řízení asi vznikal větší tlak...taky je v nístě již poškozená. Nová v Peugeotu téměř 3000kč, na vrakáči chtějí za starší 1000kč. Dneska půjdu do firmy kousek od nás co se specializuje na opravy hadic hydrauliky a snad to vyřeší trochu levněji :D

20200512_181338.jpg

20200512_181330.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řízení je na místě, vše přiděláno, všechny hadice přidělány. Když už bylo servo venku tak jsem vyčistil vše pod ním, jednu dobu tekla hadice tak to bylo zaprasené :) Těším se na test.  Ten bude v týdnu až nasadím výfuk z druhého auta .

 

EDIT : teda ještě chybí čepy řízení, ty v pátek přišli špatné , tak v pondělí bude hotovo :D 

 

 

Upraveno uživatelem sharpers
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to celý špinavý jak předtím tekl olej z hadice. Tak jsem to rozebral, vyčistil co šlo a když už to bylo dole tak jsem ho rozebral uplně, koukal jeslti není špatné to vnitřní gufero, zjistil, že vše ok, sucho, čisto :D Tak jsem dal nové těsnící gumičky a složil to dokupy ...snad to pojede :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...