Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tyčky stabilizátora


rastikk111

Recommended Posts

no co už,když nehledá...

 tak jestli ti to pomůže, měnil jsem nedávno na 406, není to nic složitého. jenom musíš zvednout předek, tak aby byly obě strany vyvěšené.

Tam, kde nakupuju já, je mají pro 207 za 200 - 300 za kus, pro sebe jsem bral Lemförder, ale asi je to jedno.

Mění se proto, že při přejezdu nerovnosti to mlátí.

Upraveno uživatelem PaKr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, pesastor napsal:

Mam dojem ze to tady bylo enkrat resene. Co takhle pouzit hlavu a vpavo nahore za obrazovce symbol s lupou "hledat":papa

EDit

Ono i pan guuugl poradi, jen nebyt liny. Treba TADY

Skusal som hladat ale nasli len na 407,prehladal som 24 for na tuto temu a pozrel asi 30 videí.Samotná výmena nieje ťažká mne islo o to ze ak to niekto robil aku značku dal ,lebo častokrát som sa stretol s tým,že po vymene prešli 2000 km a boli vadné.

Ja mám 104000 a začalo to výmenou gulakov,prasknuta pruzina,tlmic a teraz zas nieco pobuchuje tak je to ako zakon padajuceho ...... .Všetko spolu súvisí tak som došiel na tycky stabilizatora.

Upraveno uživatelem rastikk111
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě mě napadlo, že se to mohlo u tlumiče povolit (použila se stará samojistící matka), nebo to bylo málo utažený. každopádně to nas...štve, když se dělali tlumiče, tak se to mohlo udělat naráz. 

Princip práce je stejný snad na všech obvyklých autech, takže pokud jsi nenašel na 207 nevadí - mustr už máš:)

já osobně se vyhýbám čemukoli, co nese nápis starline a maxgear, jinak jak už jsem psal - je to asi jedno:)  tahle práce má asi dvě nevýhody : povolení starých šroubů a to že musíš zvednout celý předek, i při výměně jenom na jedné straně

nic víc mě už nenapadá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupil bych Meyle HD, mají větší oka kloubů, takže i déle vydrží...,jinak při výměně pružiny jste dali nové ložiska nahoru?

https://granex.cz/autodily/peugeot/207/1.4-54kw/zaveseni-napravy-vedeni-kol/stabilizator-upevnovaci-dily/samonastavitelna-podpora?productId=82111

k povolení kostí stab.--jestli se budou protáčet čepy, použij rozbrusku :super, bo je to fajny klič na totok

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...