rastikk111 Posted February 21, 2019 Posted February 21, 2019 Menil už niekto? Aké dať?značka. Čo spôsobujú ak sú zlé? Ďakujem za vaše skúsenosti a rady. Quote
pesastor Posted February 21, 2019 Posted February 21, 2019 (edited) Mam dojem ze to tady bylo enkrat resene. Co takhle pouzit hlavu a vpavo nahore za obrazovce symbol s lupou "hledat" EDit Ono i pan guuugl poradi, jen nebyt liny. Treba TADY Edited February 21, 2019 by pesastor Quote
PaKr Posted February 21, 2019 Posted February 21, 2019 (edited) no co už,když nehledá... tak jestli ti to pomůže, měnil jsem nedávno na 406, není to nic složitého. jenom musíš zvednout předek, tak aby byly obě strany vyvěšené. Tam, kde nakupuju já, je mají pro 207 za 200 - 300 za kus, pro sebe jsem bral Lemförder, ale asi je to jedno. Mění se proto, že při přejezdu nerovnosti to mlátí. Edited February 21, 2019 by PaKr Quote
rastikk111 Posted February 21, 2019 Author Posted February 21, 2019 (edited) před 55 minutami, pesastor napsal: Mam dojem ze to tady bylo enkrat resene. Co takhle pouzit hlavu a vpavo nahore za obrazovce symbol s lupou "hledat" EDit Ono i pan guuugl poradi, jen nebyt liny. Treba TADY Skusal som hladat ale nasli len na 407,prehladal som 24 for na tuto temu a pozrel asi 30 videí.Samotná výmena nieje ťažká mne islo o to ze ak to niekto robil aku značku dal ,lebo častokrát som sa stretol s tým,že po vymene prešli 2000 km a boli vadné. Ja mám 104000 a začalo to výmenou gulakov,prasknuta pruzina,tlmic a teraz zas nieco pobuchuje tak je to ako zakon padajuceho ...... .Všetko spolu súvisí tak som došiel na tycky stabilizatora. Edited February 21, 2019 by rastikk111 Quote
PaKr Posted February 21, 2019 Posted February 21, 2019 ještě mě napadlo, že se to mohlo u tlumiče povolit (použila se stará samojistící matka), nebo to bylo málo utažený. každopádně to nas...štve, když se dělali tlumiče, tak se to mohlo udělat naráz. Princip práce je stejný snad na všech obvyklých autech, takže pokud jsi nenašel na 207 nevadí - mustr už máš já osobně se vyhýbám čemukoli, co nese nápis starline a maxgear, jinak jak už jsem psal - je to asi jedno tahle práce má asi dvě nevýhody : povolení starých šroubů a to že musíš zvednout celý předek, i při výměně jenom na jedné straně nic víc mě už nenapadá rastikk111 1 Quote
ozzy56 Posted February 21, 2019 Posted February 21, 2019 (edited) koupil bych Meyle HD, mají větší oka kloubů, takže i déle vydrží...,jinak při výměně pružiny jste dali nové ložiska nahoru? https://granex.cz/autodily/peugeot/207/1.4-54kw/zaveseni-napravy-vedeni-kol/stabilizator-upevnovaci-dily/samonastavitelna-podpora?productId=82111 k povolení kostí stab.--jestli se budou protáčet čepy, použij rozbrusku , bo je to fajny klič na totok Edited February 21, 2019 by ozzy56 rastikk111 1 Quote
rastikk111 Posted February 21, 2019 Author Posted February 21, 2019 (edited) všetko nové išlo šruby nie pozriem sa na to zajtra ma to štve. Edited February 21, 2019 by Péťa Necituj předchozí příspěvek ozzy56 1 Quote
valenta.ivan Posted March 5, 2019 Posted March 5, 2019 Menil som značka T R W išlo to ľahko bez problému . Pozri GAFA AUTODIELY Peugeot klub má na ND zľavy. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.