Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 206 CC - zadní víko kufru


kotloborec

Recommended Posts

Zdravím všechny. Potřeboval bych od Vás radu čím to může být, že při otevření střechy mi nevyjede ta roletka za zadními sedačkami a nezavře se mi zadní víko kufru ? Při zavírání  střechy se víko normálně zavře. Všem předem děkuji za rady.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejspíš ti nefunguje jeden ze spínačů zadní poličky za sedačkama (roleta je v kufru) , potom to počítač střechy vyhodnotí jako chybu a zastaví cyklus otevírání . Někdy stačí to seřídit , ale chtělo by to diagnostiku , tohle se doma dělá blbě ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano ;) vzít multimetr a jednotlivé zkusit sepnout a propípat ;) sepnuté by mělo mít nulový odpor, rozepnuté by mělo mít nějakou odporovou hodnotu, né však nekonečnou. Ale dostat se k těm čidlům je porod :) zlatá diagnostika   :) ve výsledku to může být i problém s olejem... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 8 hodinami, ChouLu napsal:

ano ;) vzít multimetr a jednotlivé zkusit sepnout a propípat ;) sepnuté by mělo mít nulový odpor, rozepnuté by mělo mít nějakou odporovou hodnotu, né však nekonečnou. Ale dostat se k těm čidlům je porod :) zlatá diagnostika   :) ve výsledku to může být i problém s olejem... 

Kolik má být oleje v té nádobce? Mám ho tam do poloviny. Mám auto od včerejška a nemám s tím zatím žádné zkušenosti. 

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Olej vyměněn a stále nic. stav střechy: zatáhnu roletku v kufru, otevřu zámky střechy, ozve se pííp, podržím ovladač střechy, sjedou okna, začnou hučet motorky, otevře se víko kufru, zvedne se střecha, zapadne do kufru, víko kufru se už ale nezavře a plastová roleta za zadními sedačkami se taky nezvedne  🙁  Už fakt nevím co s tím.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...