Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupím přední část výfuku Peugeot 106 1.1 HDZ


erv

Recommended Posts

Koukni, prosím. Děkuju. Mám to na svým autě svařené dokupy a chci to předělat do oriho stavu, protože budu vyýfuk opravovat komplet. Zadní trulba je jak ementál, ale tu jsem sehnal v náhradě za rozumněj peníz. Teoreticky by mi stačily obě příruby spoje přední trubky/katalyzátor a trubka ke katalyzátoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jako cedník? No, stačila by mi přední trubka a potom příruba a kousek trubky od katu (já nevim, aspon 5 - 10 cm), abych měl kat na co přivařit, trubku ke katu mam dobrou, ja si s tim nějak poradim. Ale jsi docela z daleka, poslal bys mi to postou? Zaplatit predem na ucet je samozrejmost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom kusu ke katu je příruba v dost špatným stavu.... Myslím tím přírubu na prostředním dílu výfuku, na tom koleni od sběrnýho jsou obě příruby dobré.... Ještě mám možná dvě bezkatové trubky, tak bych to uříznul z nich.... Dostanu se tam ale až v pondělí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby jsme si ujasnili co potřebuju - viz obrázek. Jestli bys přírubu říznil jinde, tak budu jen rád. Ale potřebuju na průměr trubky 45 mm. Jinak to nijak extra nehoří, teď stejně budu o víkendu dávat Strogflexy na druhou půlku nápravy a brzdový třmeny

1.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bohužel, použitelnou rouru potřebného průměru s ucházející přírubou nemám. Jen to koleno. Ale měla by jít koupit roura bez katu, kde by se kus vyříznul a kat vsadil.... Chce to hledat nejenom 106, ale i Saxo a možná i AX....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Péťa locked this téma

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...