Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak zjistit podle vin výbavu atd


jirkalani

Recommended Posts

Pokud chceš výbavu auta, tak ochotní klubáci ji zjišťují ZDE.

Pokud chceš servisní hitorii, to zde na klubu také lze zjistit, ale to se dělá řádným členům. Řádným členem se staneš "nákupem" členství v eshopu, první rok to je za 400,-- a další prodloužení po roce za 300,-- (zatím, dokud to vedení nezmění). Být řádným členem přináší kromě podpory klubu i mnoho dalších výhod.

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, jirkalani napsal:

Ahoj kde najdu stránku kde se zadává vín a vyjede mě info o mém vozidle dík za radu

Je mazec, jak to někteří berou naprosto automaticky s prvním příspěvkem a pak ho už neuvidíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já mám zkušenosti jiné a když jsem projížděl příspěvky s výbavou, je tam spousty lidí jen s tím jedním příspěvkem. Mám na to stejný názor jak jeden člen, který napsal (pečený holub až do pusy) Ale v pohodě. Nejhorší jsou arogantní příspěvky a bičujte mě za to jak chcete :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně s Tebou také nesouhlasím, ty lidi sice mají třeba jen jeden příspěvek, ale sem na klub chodí pravidelně, stačí jim zatím číst. Prošel jsem posledních 5 stránek ve vlákně o výbavě a našel jsem jen 4, kteří zas tak moc na klub nechodí. A ti ostatní se určitě rozepíšou, až získají nějaké zkušenosti se svým žabožroutem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to je v pořádku, jen je to někdy prostě napsané strašně arogantně, toto fórum se vyvíjí celé roky, mam také svoje fórum, tak to vím a pak někdo přijde (nemyslím teď jirkalani) a napíše s prvním příspěvkem "hoď link, dík a jiné" Nemůžu si pomoc, ale to mě dost rozčiluje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...