Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aplikacia služby Google play bohužial prestala pracovať


mmartinkovic

Recommended Posts

Ahojte, mam tablet Lenovo Tab 2, 9´, tusim, android asi 5, brany od operatora pre viac ako 2 rokmi.
Predvcerom mi zacalo hadzat uvedenu hlasku. pozeral som nejake fora o androidoch, ale kazdy prispevok podobneho typu isiel k inej aplikacii, ktoru trebalo odinstalovat, alebo preinstalovat.
Zobral som ho k sebe na PC, ale nejdem sa dostat ani do nastaveni, aby som zmenil wifi siet, (u manzelky na wifi isiel aj internet, emaily,) ani typ tabletu a androidu. Google play sa neda spustit v plnom rezime, len nejake navrhy a nic ine sa tam kliknut neda, nastavenia a ucet normalne ukaze. Nejde youtub, mapy, gmail(aj tak nesiel) disk, fotky.....
Uz som odinstaloval vsetky aplikacie co som tam mal, vymazal nepotrebne subory z pamate tabletu aj SD karty. Nejako sa da spustit info o aplikaci cez plochu, tak som odinstaloval aktualizaciu google play, chromu, vymazal vyrovnavaciu pamat vsetkeho co tam je od google, a nic.
Nepomohlo nic, ani restart, pri uvodnom nacitani hned hlaska, ani vybratie a vlozenie microSD karty.
Interval hodenia hlasky, je nahodny, niekde pisali ze 2 min, mne to hoc kedy, 5 s , 10 s, 1 min. niekedy zmizne samo, alebo treba potvrdit OK.

Neviete mi poradit? Dakujem

Foto...

IMG_20190215_163051.jpg

IMG_20190215_163119.jpg

IMG_20190215_163212.jpg

IMG_20190215_163222.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...