Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot rozvody a roleta - kde vyměnit Středočeský kraj


Recommended Posts

Zdravím,

měl bych prosbu, máte nějaké doporučení na někoho ohledně výměny rozvodů a mrknutí na roletu pod panorama střecho ve Středočeském kraji? Byl jsem párkrát za Strakim v Chomutově, vše super, ale díky nové práci se budu za ním dostávat těžko, já jsem z okolí Mladá Boleslav/Nymburk, případně jezdím každý den do Prahy.

Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, zdravím sousede 🙂 Tak pod nadjezdem jsem ještě nebyl, v lysé mám zkušenosti jen kousek od těch stavebnin, ale tam byl docela problém s výměnou jedné jednotky u VW asi na 3x a nezadařilo se, ale to jen mezi řečí... Každopádně díky za info, jak jsem psal, Straki je super, když bych to poladil s ním, klidně se svezu, ale ten čas mě v poslední době trápí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ne jen tebe, i jeho. Ale to je uz o necem jinem.

jinak je to serviss.cz aby bylo jasne co mam na mysli. Ja s nimi byl vzdycky spokojen, az na ten cas. Zrovna za 14dni tam budu nechávat coupe na rozvody taky :D

@jarda007 jeste jsem si vzpomnel ze hodne lidi chválí Sekeru(axe motor) ale osobni zkusenost na rozvody nemam, jen základní servis+geometrii 

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...