Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

zkušenosti s odtahem


P607Olda

Recommended Posts

No tak zrovna na odtah zdarma bych nesázel. "při poruše, zdarma odtáhnou do nejbližšího autorizovaného servisu" - je to tak, či jinak? Takže na evidenčku ani ke známému servisákovi nee.

Před evidenčkou nemusíš mít pojištěno na sebe (zelenou kartu máš od prodávajícího). Při přepisu pak musíš mít pojištěno na sebe.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, P607Olda napsal:

No tak zrovna na odtah zdarma bych nesázel. "při poruše, zdarma odtáhnou do nejbližšího autorizovaného servisu" - je to tak, či jinak? Takže na evidenčku ani ke známému servisákovi nee.

To je asi na pojišťovně, já když měl citroena u koop a zůstal jsem viset u Karlštejna s potkaným motorem, tak jsem si zavolal asistenčku a nechal se dotáhnout ke známému do servisu do Lysé. Platil jsem jen km které přesáhli 50km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, pesastor napsal:

.... Snad kazda pojistovna ma dnes zajistenou asistenci vc.odtahu ktre Te nebude stat potom nic!:papa

No na to je dobré se nejdřív zeptat. Většina pojišťoven má odtah zdarma do servisu v případě poruchy jen u havarijního pojištění. U povinného to bývá odtah zdarma jen v případě nehody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, P607Olda napsal:

No tak zrovna na odtah zdarma bych nesázel. "při poruše, zdarma odtáhnou do nejbližšího autorizovaného servisu" - je to tak, či jinak? Takže na evidenčku ani ke známému servisákovi nee.

Před evidenčkou nemusíš mít pojištěno na sebe (zelenou kartu máš od prodávajícího). Při přepisu pak musíš mít pojištěno na sebe.

Máš i nemáš pravdu,pokud je to ráno a servis je schopen auto opravit do 8h věže se do autorizaku,ale pokud to situace dovolí,zavolat po 18,a už se neveze do autorizaku,ale kam určí zákazník do limitu km nebo do limitu ceny....2xbohuzel vyzkoušeno a vždy mě táhli domů....1prorazena ol.vana v Polsku, podruhý Ford odešlo čerpadlo 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Charlie 1 i ty mas i nemas pravdu :)

kdyz me táhly z Karlštejna tak jsem si volal asistencku a ptal se me kam to bude. Rovnou mi rekl ze si připlatíme jelikoz to je pres 50km.

bylo to ve všední den rano

rekl bych ze te odtahovce to je stejne jedno. 50km ji zaplati pojišťovna, zbytek si zaplatíš sam.(teda u kooperativy to takhle je)

proto jsem psal ze zalezi na pojišťovně 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja pridam svuj nazor. A bude slušnej. Po bouracce na motorce mi nejaky člověk, kterymu v pojistovne dali tu moc, naštvat lidi, do telefonu oznamil, ze je sobota 18:30 a ze nesezene zadny otevreny servis a na chalupu (15km) mi to neodtahne...... Normalne me ta zatracená pojistovna Slavie (ma i blbý nazev) nechala stat motorku u krajnice a tata pro ni prijel nekdy kolem 23. hodiny. Se divim, ze ji nikdo do ty doby neukradl....... Nejhorsi je, ze se zlomenou nohou a prasklymi vazy v koleni jsem si ani nemohl jit osobne stezovat na jejich centralu. A pres dopisy uz to nema takovou tu prichut....... Jak ja byl tenkrat nastvan......

Upraveno uživatelem brixtr
promin, já musel :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratch: no ale to ti měli přece pohlídat policajti nebo ne?

Mi kdysi vykradli auto, ukradli rádio. Někdo si toho rozbitého okna všiml a zavolal policajty. A ti tam u toho seděli do rána dokud jsem nedošel.  A nedávno jsem viděl před HK v poli auto přes střechu,  tam co je ta reklama na  safari. No a v lesíku pak byli poliši pěkně s výhledem na auto.

Nejsem si tím jistý, ale asi to musí zajistit proti další škodě. 

Upraveno uživatelem David 106s16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl u havarijka cenu odtahu 4000 a co by šlo přes tak se doplácí. A odtahli mě do servisu, který jsem si vybral.

Odtahli mi to přes celou Prahu bez remcáni a co říkal řidič odtahovky tak auto odvezou klidně přes půlku republiky. Jen si to člověk zaplatí.

Chce se to zeptat, když se volá na asistenční linku pojišťovny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, P607Olda napsal:

No tak zrovna na odtah zdarma bych nesázel. "při poruše, zdarma odtáhnou do nejbližšího autorizovaného servisu" - je to tak, či jinak? Takže na evidenčku ani ke známému servisákovi nee.

Před evidenčkou nemusíš mít pojištěno na sebe (zelenou kartu máš od prodávajícího). Při přepisu pak musíš mít pojištěno na sebe.

Při přepisu musíš mít na auto sjednané pojištění, tzn. musíš předložit zelenou kartu. Je ale jedno kdo je pojistník, nemusí se shodovat s novým majitelem auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jenom domněnka. 

Byl jsem kdysi na návštěvě a nějak se to protáhlo přes noc.

Ráno jdu k autu, rozbité okno, rádio a cédéčka fuč a u auta sedí v autě 2 nasraní policajti. Někdo je v noci zavolal, že se tam krade, podle SPZ zjistili mou adresu, jiná hlídka mě na té adrese nezastihla a oni tam seděli až do rána a čekali na mě. Hned jsme to jeli sepsat a říkali, že tam museli zůstat a čekat na mě.

Tak nevím, přišlo by mi normální,  kdyby po bouračce , když sanitka odvezla řidiče,  nějak ošéfovali auto či motorku. Třeba tím, že to sami nechají odtáhnout. 

Nebo to "pomáhat a chránit " nemá člověk brát až tak doslova?

 

Edit: zkusím se pár znamých poptat jak je to doopravdy. Ale když jsem jen rak rychle nakoukl na webovky policie, tak mi nepřijde jako blbost aby policie hlídala soukromý majetek:

"......... Jejím úkolem je chránit bezpečnost osob a majetku, chránit veřejný pořádek a předcházet trestné činnosti. ......."

Tak si myslím, že když někde leží motorka, jezdec je ve vrtulníku, asi by mohli chránit a předcházet.

je to odsud:

https://www.policie.cz/clanek/o-nas-policie-ceske-republiky-policie-ceske-republiky.aspx

 

Upraveno uživatelem David 106s16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám v rámci pojištění kompletní asistenční služby a je klid. Píchneš? Zajistí zdarma opravu. Dojde ti palivo? Zajistí zdarma dodávku. Nemůžeš jet? Zajistí zdarma odtah do zvoleného servisu.

V čem je problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím že nebyl. Už jsem to hodněkrát využil. Naposledy když mi odešel alternátor. Přijelo auto s rukou, naložilo a odvezlo. Před tím když se zasekly řetězy a spadlo mi auto z heveru, přijel s velkým heverem sundal kolo, sundal řetěz, nandal kolo a odjel. A ještě před tím prázdné kolo na parkovišti u Ikea, přijeli naložili auto, odvezli do pneu servisu, opravili kolo a jelp se dál. A to nemluvím jak se perfektně postarali při havárii v Chorvatsku. Přijeli, přivezli náhradní auto, naše nepojízdné naložili a odvezli do Prahy do zvoleného servisu a po dobu opravy auta jsme měli zdarma půjčené to náhradní. Stačí takto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...