Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Servis Čáslav, Kutná Hora a okolí


Recommended Posts

Zdravím, ocenil bych radu :) 

A to dobrý servis, kde umějí francouze...Peugeot a Citroen... a člověk se na ně může spolehnout. Klidně i jen garážník. Teda Citrón mě teď trápí podstatně více, ale frantik jako frantik 😃

Znáte někdo někoho nebo víte o někom takovém? Čáslav, Kutná Hora, Přelouč...? V jednom starém tématu někdo zmiňoval někoho ve Starém Kolíně, myslím že to byl@P607Olda a @Havlicek.Lukas, nepletu-li se...??? 

Upraveno uživatelem Harry-HK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@P607Olda Super, díky. Zkusím mu napsat. 

Což o to, po 6 letech na dílně zvládnu víc něž jen vyměnit žárovky 😃

 Potřebuju nutně opravit/vyměnit alternátor na 1.6hdi C4GP a pak asi žhaviče na 4o7... obojí opruz a já nemám kde, venku je kosa... a na takové ledové dobrodružství už jsem starej 😃

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Trochu se tu pritru... Nevedel by nekdo v okoli Prelouce, Pardubic a tak o nejakem servisu ci nekom, kdo by udelal spojkovou sadu na Partneru/Berlingu za rozmku? Mistni mi nabizi saduza 6.5k v dilech + prace, coz mi prijde trochu moc... kor kdyz si celou sadu Luk nebo Valeo umim sehnat za 2.3k... Jen to proste za barakem na parkovisti nevymenim :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...