Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupil jsem vraka :(


Minas

Recommended Posts

@Hafity zda se ze tohle vlakno je o jedne ze dvou veci: bud o tom co psal @Radek Hurvajz  na zacatku ze clovek ktery ma licenci na opravy aut si z nas ze vsech dela dobry den NEBO o velmi kvalitnim huleni, vyskytujicim se v autorove okoli a mocne autorem vyuzivanem.

Jeho  hlaska  "Kamos  co zna auta"by mela vejit do zlateho fondu klubu. Jeste pridat Pepu z hospody co vopravuje Cikuliky a Skodofky stodvacitky.... Nezpochybnitelne autority po trech jointech      

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@pesastor podle mě hulíš ty nebod na to furt myslíš.  Já licenci na auta nemám tak přestaň být směšný a psát jak Žalud. Toto vlákno jsem založil s příběhem ať víte co se mi stalo.  Dále mě zajimali rady atd. Třeba by to někomu do budoucna pomohlo. Na blbé keci od nějaké smazky co se tady vyjadřuje a nikomu to nepomuze. Jsem tak zvědavý! Asi tak nech si keci na koledu;)

Jak jsem psal předtím, že tady budu psát postupy problémy atd.  Tak to činím.   Jestli to vás nezajímá  prosím Admina ať to smaze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Hafity. Byla hlava praskla byly ve všech 4 válcích prasklinky. Navíc už byla svařovaná tak že se sehnala druha. Ta byla koupena se zárukou 30 dni. Tak že namontováno, nové těsnění rozvody dva zhavice  komplet auto poskládáno a včera mi volal že nemá komprese že to musí znovu vše rozhodit a zjistit co je špatně. Toto mi rikal. Tak mě zajímalo co to může být.? Ventil seklej nebo nevím beztak je nezkontroloval nebo rozvod přeskočil to si myslím já. Nějak se v tom moc nevyznám kdyby jo dělám si to doma. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Hafity  nenabizel naaahodou tomuhle smazkovymu sexpertovi nekdo dobrou funkcni hlavu odnekud z Presova? Jenze lenost lidska je znacna a tak radsi nechal svarit svou popraskanou a pak koupil nekde       podobnej vrak. Jeho mekaaanyk bude zrejme neco podobnyho a vysledek: dalsich 200 zprav s vypovidaci hodnotou NULA.

Ten @Radek Hurvajz by si   mohl otevrit vestirnu kdyz ho na druhe strance proklepnul a zjistil co je zac :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já to pochopil tak, že ta původní hlava už jednou vařená byla a znovu popraskala.... Na to konto se koupila jiná....

@Minas byl rychlejší....

@pesastor nechápu, proč máš tendenci pořád někoho napadat a urážet, a to nejen v tomto vlákně....

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...