Přejít na obsah
Minas

Koupil jsem vraka :(

Recommended Posts

Na evidenčku nějak zajeď, do Krnova (?), a zpět, případně se nechej potáhnout, anebo si tam dej oběd ať to vychládne, a pak jeď zpět k tomu servisákovi. Pár km to ujede, ne?

Pokud bys chtěl do toho Zábřeha, tak odtah je přímo na dvoře servisu (ale jiná firma), takže bys neplatil žádné km navíc. Možná by ses s majitelem odtahu domluvil na částku asi 2500 až 3000 Kč. Zároveň bys ten odtah mohl spojit s tou evidenčkou. Tahat se dá i na laně, na tyči... Z kopce se tahat nemusí... Tak jsem to dělal, když nebylo moc peněz...

Kolik to ujede, než se přehřeje?

Anebo, ať hlavu udělá ten známý, a potom přijeď. No, jak budeš chtít.

Upraveno uživatelem P607Olda

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně, to co nejdřív na sebe pojisti a přehlas. Nikdy nevíš, co toho dobrodruha, co ti to prodal, no spíš se toho elegantně zbavil, napadne. :myslim Hele taky mám v rodině takový kup, který už měsíc stojí v servise. Byl za podobný peníze. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jsem rád kluci ze aspoň se tady bavíme :) puvodni myšlenka bYla jina ,ale zvrhlo se to. Já byl dnes na pivku bo mám úplně nervy už! Ale mám jasno nechám to opravit. Co už . Je mi líto to auto nechát stát. Pro mě má duši i kdyz srdcem jsem Hondař

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nenech se odradit a napiš, jak si s tím dopadl. Co na 407 odchází si tu sem už bylo dáváno, je to pěkně sepsané v jednom vlákně. Tak si to přečti, jestli jsi to ještě nečetl. Na pana teď už ne známýho zapomeň, z toho stejně nic nedostaneš. Auto buď oprav a nebo ho prodej dál s vadou. Víc možností stejně nemáš. ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Trošičku jsem to tu promazal.

pokud chcete pokračovat ohledně odtahu můžete tady, přesunul jsem tam něco z tohohle vlákna

@Minas v tom mazání jsem pak trochu ztratil přehled, ale kdyby náhodu..Necituj prosím  předchozí příspěvek :)

a jak píše Radim, nenech se odradit. Klidně si pak udělej vlákno v sekci moje káry, kde můžeš psát co všechno jsi na autě udělal :) 

Upraveno uživatelem brixtr

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@P607Olda  víš co je zajímavé že se to nepřehřeje. Hapruje teplota mezi 70-90. Jako možná by se to přehrálo až by voda se ztratila,  Ale jel jsem 40 km z Jeseníku dom a pak zpet a neprehralo se to.   

Upraveno uživatelem Minas

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Driver to se mi moc nezdá, kdysi jsem řešil těsnění pod hlavou na naftové felicii (tlakovala do vody) a ta se přehřála po cca 1km i po výměně termostatu

a když jsme koupili plynovou 406, kde to bylo napsané a voda šla do válců, vezli jsme to od Žďáru do Šternberka a vodu jsem dolíval co 20 km.

ale kdo ví .......

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@PaKr no zajímavé. Mě to tlaku je do vody a i asi voda do válců protože krásný byli dým 😂 ale fakt teplota nad 90 nesla a teplota oleje 100. Nechápu no. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No to se vzájemně nevylučuje.... Možností poškození THV (a jejich kombinací) je poměrně dost....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku