Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Koupil jsem vraka :(


Minas

Recommended Posts

Přejedu nějakou díru nebo tak a toto se mi rozsvítí a nebo to samé s otevřenýma dverma signalizace strana ridičova . A třeba to ani nezamknu a někdy zas jo Myslíte že by to mohl být nějaký drát kontakt? A kde se to stává  díky za rady

IMG_20190406_150321.jpg

Upraveno uživatelem Minas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 4. 2019 at 6:38, Hafity napsal:

S tím těsněním se mi to nějak nezdá.... Jeho tloušťku určuje přesah horní hrany pístu přes blok motoru v horní úvrati a ne zbroušení hlavy.... Platilo tedy u starých komůrkáčů, když tak mně někdo opravte.... No hlavně že už se to sune....

Přesně jak píšeš,  hlava je absolutně rovná plocha, broušením se komprese nemění , maximálně pokud už je broušená moc, se musí zapustit sedla. Hlavní spalovací prostor je v pístu a píst jde snad až na pár desetin ku hlavě. 

Tloušťku těsnění vždy určuje přeběh pístu přes blok.

Upraveno uživatelem David 106s16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím vás potřebuju poradit co že zámkem dveří u řidiče. Auto si myslí že nejsou zavřené dveře čím mi poradíte začít? Má být pěkně tak se do toho dam Diky

Upraveno uživatelem Minas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@jarokareTak já bych ho vyměnil ale jak mám sehnat ten samej ať to prostě funguje. Novej stojí 3500 podle vin ale to za to fakt dát nechci.  Myslíš že když vemu starší ze 407  že vše bude fakat jak má?  Ať se to nějak nehadá nebo já nevím vůbec te elektronice nerozumim

Upraveno uživatelem Minas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...