Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupil jsem vraka :(


Minas

Recommended Posts

před 4 hodinami, Minas napsal:

@Hafity dám vedet.  

@pesastor. Co ty jsi za troubu.  Úplně jsi směšný.  Navíc já tu hlavu nenechal svařit. Bylo doporučeno ji nevařit. A sehnal jsem se zárukou Jinou. Je to úplně to samé jak od toho Slovaka taky nebyla jistota.  Navíc tam byl problém s dopravou. 

Ty jsi jako sehnal jinou hlavu a ani sis ji nenechal otlakovat natož líznout? Sorry, ale takhle se platí za blbost. 

Edit:A celkově se mi to nějak nezdá. Pokud byla prasklá a nebylo to ani vidět, tak tlaky by tam být měly, mělo by to jet a až s teplotou by přišly problémy 

Upraveno uživatelem David 106s16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@pesastor a @Minas

sklidnete prosim to nesmyslné napadání at se to tu nezvrhne A muze se v klidu pokračovat v původním smyslu vlakna.

konkretne mi jde o dodržování Pravidla č.6 jsme pohodové forum ;)

diky 

 

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@David 106s16

Právě o to jde,že nějaké komprese jsou ale malé. A kdyby byla praskla tak by se to projevovalo stejně jak předtím. Úplně jsem přemýšlel stejně jak ty.  No motor už je dole a už se vše kontroluje. Napíšu pak na co přišel :(

 

Když potřebuješ editovat příspěvek, není problém pod příspěvkem kliknout na "Upravit" a text přizpůsobit do podoby, jak se Ti bude líbit :D moderátor

upravit.jpg

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, David 106s16 napsal:

Ty jsi jako sehnal jinou hlavu a ani sis ji nenechal otlakovat natož líznout?

No ono se zatímního popisu nevyplývá, zda ano, či ne....

Když budu mechanik tak se domluvím se zákazníkem, že bez tlaku a brusu jí montovat nebudu.... A pak jí ještě před montáží zaleju, abych viděl, jak jsou na tom ventily s těsností.... A samozřejmě nové šrouby a guferka ventilů....

Jak se k tomu mechanik postavil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Hafity. No hlava měla být připravena. Mechanik neposilal nikam dle koupě měla být nachystana a v pořádku. vypadá i tak že je v pořádku. (to už je naše chyba že jsme věřily)Každopádně i kdyby nebyla tak by to mělo snad normálně nastartovat a třeba zas tlačit do vody nebo tak a ne že to nechytnete vůbec 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Než tu hlavu sundá, tak by měl překontrolovat nastavení rozvodů....

A nemáš fotky té hlavy z druhé ruky ještě před tím, než jí dostal do rukou mechanik? Zajímalo by mně, jak byla/nebyla nastrojená a co všechno se muselo přestrojovat z té staré....

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak auto doma a jezdí zda se v poho. Jen ještě ostatní věci:( topení fouká ale jen vlažné :( coz průšvih asi ta klapka. A čidlo ABS a čidlo dveří řidiče a to mě štve zeď nejvíc nebodoval se stím domluvit je onervy . Nějaké rady? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Hafity promiň.  No ukazuje mi to že nejsou zavřené dveře ridice až třeba na po desáté tak mě napadlo nějaké čidlo asi vadné..  dále svitě ABS ESP . A topení fouká ale jen studený vzduch nebo mírně teplej.  Tak pořád prosím na co mám kouknout. 

Jinak auto jezdí hned jsem teda i nechal rozvody filtry udělat. Teplota drží na 90 až cca trošičku přes 90.  Což nevím asi ale je to v pohodě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teplota: dobrá.... ABS/ESP: na diag…. Dveře: spínač.... Teplota vzduchu z topení: jestli je systém bez vzduchu, tak asi klapky, je tu na to samostatné vlákno....

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Hafity. Jak myslíš bez vzduchu? Vzduch s toho fouká   ale ono je problém že nefunguje displej středový jen chvili než se zahřeje  a jelikož to mechanik projížděl tak prd jsem viděl co tam je nastavené ale přidával jsem červenou šipkou a nic. A ani to nefoukalo třeba na nohy  vše jsem mačkal po slepu zítra na to mrknu ráno jak bude fungovat displej  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dveřní spínače bývají občas překryty takovou gumovou "šprckou".... Bez vzduchu myslím chladící okruh.... Ten display bude na elektrikáře.... Možná by bylo dobré navštívit někoho, kdo těch 407ček opravil víc, já mohu poskytovat rady spíše všeobecného charakteru ze své dřívější praxe....

Jo a co s tím teda bylo? Nenapínej nás!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec to bylo těsněním dál tam to nejvyšší které koupil podle te předchozí hlavy,která byla už párkrát zbroušená. Ta sehnana druha hlava byla ok a tím těsněním byla jen prostě výši tím pádem tam byla menší komprese.  Tak že vyměnil za nejnižší a ok. Samozřejmě jsem i zhavice nechal vymenit,nové šrouby,olej,rozvody,pumpu vodní,filtr.  Teď jen polecit ty čidla a topení a bude to ok. Teď mě to neštve to topení nejvíc mě *neumím psát slušně* to čidlo dveří nevic domluvit se stím je na nervy víš co auto si myslí, že jsou otevřené tak to ani nezamknu až po x pokusech

Upraveno uživatelem Minas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím těsněním se mi to nějak nezdá.... Jeho tloušťku určuje přesah horní hrany pístu přes blok motoru v horní úvrati a ne zbroušení hlavy.... Platilo tedy u starých komůrkáčů, když tak mně někdo opravte.... No hlavně že už se to sune....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď svítil displej a topení fouká jen spolujezdci a strana  ridičova jen studeně tak že klapka.  Ale lidi pomoc stěma dverma prosím já to nemůžu zamknout už ani. Jsou to dveře ridice. Na co mám mrknout 

Upraveno uživatelem Minas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mikrospínač signalizace otevření dveří je přímo v zámku , takže budeš muset vyměnit celej zámek , protože je nerozebíratelnej . Taky můžeš kouknout na svazek mezi dveřmi a karoserií , jestli nejsou poškozený kabely , ale u 407 jsem to ještě neviděl (mimo bouraček)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto jsem teď našel:( tak že je to jasné teď jen z jaké strany to je.  Řek bych strana spolujezdce podle šroubků kastlíku byl vytáhnuty ale ta strana topí. Strana řidiče tam nevím jak se leze abych se podíval na klapku  

IMG_20190405_104722.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...