Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupil jsem vraka :(


Minas

Recommended Posts

Na evidenčku nějak zajeď, do Krnova (?), a zpět, případně se nechej potáhnout, anebo si tam dej oběd ať to vychládne, a pak jeď zpět k tomu servisákovi. Pár km to ujede, ne?

Pokud bys chtěl do toho Zábřeha, tak odtah je přímo na dvoře servisu (ale jiná firma), takže bys neplatil žádné km navíc. Možná by ses s majitelem odtahu domluvil na částku asi 2500 až 3000 Kč. Zároveň bys ten odtah mohl spojit s tou evidenčkou. Tahat se dá i na laně, na tyči... Z kopce se tahat nemusí... Tak jsem to dělal, když nebylo moc peněz...

Kolik to ujede, než se přehřeje?

Anebo, ať hlavu udělá ten známý, a potom přijeď. No, jak budeš chtít.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenech se odradit a napiš, jak si s tím dopadl. Co na 407 odchází si tu sem už bylo dáváno, je to pěkně sepsané v jednom vlákně. Tak si to přečti, jestli jsi to ještě nečetl. Na pana teď už ne známýho zapomeň, z toho stejně nic nedostaneš. Auto buď oprav a nebo ho prodej dál s vadou. Víc možností stejně nemáš. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošičku jsem to tu promazal.

pokud chcete pokračovat ohledně odtahu můžete tady, přesunul jsem tam něco z tohohle vlákna

@Minas v tom mazání jsem pak trochu ztratil přehled, ale kdyby náhodu..Necituj prosím  předchozí příspěvek :)

a jak píše Radim, nenech se odradit. Klidně si pak udělej vlákno v sekci moje káry, kde můžeš psát co všechno jsi na autě udělal :) 

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Driver to se mi moc nezdá, kdysi jsem řešil těsnění pod hlavou na naftové felicii (tlakovala do vody) a ta se přehřála po cca 1km i po výměně termostatu

a když jsme koupili plynovou 406, kde to bylo napsané a voda šla do válců, vezli jsme to od Žďáru do Šternberka a vodu jsem dolíval co 20 km.

ale kdo ví .......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Co chceš poradit, když máš auto v servisu. Teď to nech na tom servisu a neraď jim - když jsi tam to auto dovezl, tak předpokládám, že jsi jim dal svou důvěru, tak teď jim do toho nějakou dobu nefušuj. To je jediná rada, kterou ti v tuto chvíli můžu dát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já měl za to, žes to tam přivezl s tím, že mají kouknout komplexně na auto, říct, co je všechno potřeba udělat a pak se bude postupovat dál. Ne, že necháš vyměnit těsnění a pak se přijde na to, že jiná a stěžejní část auta je na prd.

 

Takže inspekce auta, návrh rešení a ceny a pak se rozhodnout, co s autem. Ale do té doby je zcela zbytečné řešit nějaké marginálie, jako je jedno čidlo ABS, když nevíš, jaké všechny mouchy to auto má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V autorizovaném servisu Peugeot Svoboda jsem před 2 lety platil 2600 Kč.Samozřejmě si naůčtují diagnostiku(720),proměření el.obvodu(300)čidlo(1045) obtížné vymontování čidla(590).Po roce mi blblo další čidlo a ejhle u Chodury v neautoriz. servisu jsem platil poze 300 za dia a vyčistění konektoru čidla.😯

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako by se to tu nepsalo hned od začátku.... Ať to mechoš prohlídne a řekne co je ještě špatný.

Jinak v kelly jeden snímač 1331, v obchodě, kde nakupuju já pod 900 - obojí bosch a připočítej si práci.

ve dveřích bude asi mikrospínač na zámku.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...