Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Autopůjčovna v praze


Fruktis

Recommended Posts

Ahoj..měl bych ještě jednu prosbu...n3vite někdo o nějaký solidní autopujcovne za solidní peníz...kde jsou schopni dodržet rezervaci? 

Měl jsem dvakrát zarezervovany auto a vždycky volali ze daný auto nemají...

Naposledy před chvilkou...a místo fobie mi nabídli octu...bohuzel jsem ji musrl vzit..nebot ji zitra potrebuju...

Nějaký tip? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak doufám, že za cenu fábie... :) hele kámoš používá tohle..., já si tam asi 2x půjčovala na svatby 9ti dodávku u Pyšel... je to různě na domluvě je v petrovicích snad, i vršovice.., to nechci kecat..., ale auto bylo vždycky super čistý a s plnou.. :) a tu dodávku měl tenkrát i novou.., najeto asi 2000 ... já dycky mluvila přímo s panem Minaříkem... tak zkus zda by vyhovovalo :)

http://www.autopujcovna-minarik.cz/cs/home-page/#utm_source=firmy.cz&utm_medium=ppd&utm_campaign=firmy.cz-633571

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Haha...prej za cenu fabie:aut ne za cenu octavky...auto jsem potřeboval a jelikož to byla už třetí půjčovna co si změnila auto tak jsem neměl sílu s nima něco dal řešit...

Půjčovna co odkazujes vypadá dobře.. nicméně mám už rezervovaný citigo v czechocar.cz ...garantuji kategorií vozidla do času rezervace...takže mi to maximálně změní na citigo s automatem...pak dám vědět jak to dopadlo tady...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já doufám že auto budu mít opraveny příští týden...takže podstupovat martyrium s koupí jiného auta..evidencka..přepis...eko dan...pojištění...aby to aspoň nějak  bylo technicky schopný někde se to hned nevysypalo.. tak zatím to vychází lépe pro půjčovnu 

 

@pavelu96 tak jsi mě nahlodal...po telefonátu do peugeotu s výhledem nejistým...:aut

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem říkal, má to tady stát nebo Ty s tím jezdit a když Ti to pomůže. A jak jsem říkal dokud to budeš potřebovat tak si to tam nech. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...