mapitek Odesláno 10. únor 2019 Sdílet Odesláno 10. únor 2019 (upraveno) Nemohu zadat do navi č. popisné , nevíte někdo jak na to ??? Upraveno 10. únor 2019 uživatelem mapitek Citovat Odkaz ke komentáři Sdílet na ostatní stránky More sharing options...
pavelu96 Odesláno 10. únor 2019 Sdílet Odesláno 10. únor 2019 Mám takový pocit, že mapové podklady PSA nepoužívají číslo popisné, ale jakýsi systém čísel křižovatek. Citovat Odkaz ke komentáři Sdílet na ostatní stránky More sharing options...
Ajap Odesláno 10. únor 2019 Sdílet Odesláno 10. únor 2019 Já ho určitě schopný zadat jsem, asi zrovna pro tuhle ulici nemají čísla v databázi. Citovat Odkaz ke komentáři Sdílet na ostatní stránky More sharing options...
mapitek Odesláno 10. únor 2019 Autor Sdílet Odesláno 10. únor 2019 no to není jenom tato ulice , když mi to nabídne i čísla tak jenom dvě , i když tam jsou tři , dá se s tím něco dělat ??? Nebo boužívat navi v mobilu , kde je všechno Citovat Odkaz ke komentáři Sdílet na ostatní stránky More sharing options...
Laďa Odesláno 10. únor 2019 Sdílet Odesláno 10. únor 2019 To je tím, že se tam zadávají čísla orientační a ne č. popisná. pavelu96 ohodnotil 1 Citovat Odkaz ke komentáři Sdílet na ostatní stránky More sharing options...
mapitek Odesláno 10. únor 2019 Autor Sdílet Odesláno 10. únor 2019 aha dík Citovat Odkaz ke komentáři Sdílet na ostatní stránky More sharing options...
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.