Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

mazání událostí z kalendáře


Driver

Recommended Posts

Tak po delší době jsem v práci narazil na další "špek". Kolegovi "něco" maže náhodně naplánované události z kalendáře exchange (office365 - používá Outlook). Najde je v odstranění poště, vrátí je zpět do kalendáře a za chvíli jsou opět v odstraněné poště. Zkusily jsme vypnout telefon (má telefon, jehož značka byla označená jako potencionálně nebezpečná tak pro jistotu jsme ho zavřeli i do šuplíku kdyby v něm byl schovaný nějaký čínský špion), ale událostí mizí pořád. Ještě to nechám projet něčím na breberky, ale s tímto jsem se ještě nesetkal. Na gůglu jsem našel pár dotazů ohledně stejného problému, ale u žádného nebylo popsáno řešení nebo příčina. Netuší někdo z místních "ajťáků" v čem může být problém?

P.S. Proč nejde napsat název H.u.a.w.e.i?

Upraveno uživatelem Driver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No používá lokální aplikaci Outlook, exchange je na cloudu office365. Kalendář má sdílený, ale neměl by tam mít nikdo přístup na zadávání/mazání. Tohle se evidentně děje automaticky, tu smazanou událost obnoví a za pár vteřin je opět smazaná. Nevysledovali jsme s čím to souvisí, jsou to různě vytvořené události, jednorázové i opakující se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...