Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadné svetlá


gadri

Recommended Posts

Vdaka priatelia  ale ja nepotrbujem vybray ziarovku, ale demontovat cely ten bordel a dostat sa dovnutra dveri- medzi plechy. Nieco je tam ulomene a hrkoce to ked otvaram a zatvaram kufor. Prevaluje sa to z prava dolava, podla toho ma ktoru stranu tocim. Ked dam dole tapec, tak sa na spodok dveri rukou nedostanem. To som uz skusal. Tak mi napadlo, ze tam strcim ruku cez dieru po svetle a zistim  co to tam hrkoce a je  ulomene

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidiš, a já se tady morduju s odpovědí. Příště se na tebe vykašlu, když neumíš popsat problém při zadání otázky. Když už umíš sundat tapec, tak se podívej, jak je tam světlo upevněno. Podle tvojí fotky jsem usuzoval, že rozeznáš zadek auta - takže dej fotku s rozebraným tapecem.

Dostat se na spodek dveří - existují zrcátka, kamery, dokonce i mobilní telefon vyfotí vnitřek. A pak pinzeta nebo magnet, nebo vysavač.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vdaka priatelia  ale ja nepotrbujem vybray ziarovku, ale demontovat cely ten bordel a dostat sa dovnutra dveri- medzi plechy. Nieco je tam ulomene a hrkoce to ked otvaram a zatvaram kufor. Prevaluje sa to z prava dolava, podla toho ma ktoru stranu tocim. Ked dam dole tapec, tak sa na spodok dveri rukou nedostanem. To som uz skusal. Tak mi napadlo, ze tam strcim ruku cez dieru po svetle a zistim  co to tam hrkoce a je  ulomene

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oldo diki, ale ak si pozornejšie prečítaš  moju prvu otázku píšem " ako odmontovať svetlo"  a nie ako vymeniť žiarovku.

 O hrkotani som nepovažoval za potrebne sa rozpisovat. Podstata bola, ako to demontovat cele. Chel som ,nejake slusenosti od tych, ktory to iz robili.Lebo skusenosti s tym, ze to nejako predsa spravim a nebudem sa vypytovat mam uz po rokoch ulamsnucj cuplikoch,strhanych zavitoch, utrhnutych srobov a podobne pozehnane. Kazdopadne som vdacny za kazdu uzitocnu radu.

Tapec som uz zial nasadil nazad prv nez som prvykrat napisal. Hrkotajuci predmet som zakrutami zahnal do rohu a dufal ze ak dam tapec dolu vytiahnem to. Da sa to zahnat akutat max do prostriedka k zamku, ale ani odtial nejde rukou von. Zdalo sa mi jednoduchsie demontovat svetlo ako zamok.

P.S. Napisal som o hrkotani az potom, aby si mi nenapisal, ze na vymenu ziarovky netreba vymontovavat cely bordel svetla a naco to vobec chcem vymontovat lebo az taky blby nie som. Ale radsej sa opytam.

Ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když sundáš tapec, tak ten předmět objevíš a vytáhneš. Případně uvidíš, jak je upevněné to světlo. Fotit mobilem, vytahovat např. vysavačem, háčkem, nebo lepicí páskou. Dveře můžeš mít svisle nebo vodorovně, to musí jít snadno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejaku lepsiu radu nemas, okrem toho, ze tam mam houno a teda sa vysrat ma to?  Mna to totiz riadne seje. Esteze nesmrdi, ako niektore prospevky.

To je vtip, ako prispevky tohoto vlakna aj bez edit.🥂🍾

Upraveno uživatelem brixtr
necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@gadri

já ti dám radu, zkus používat hlavu, myslím tu, co máš na krku  , protože NEJEN na mě působíš, jako by byl týden otevřených dveří v ústavech (myslím podle úrovně tvých dotazů), záměrně nedám smajlíka, protože ani srandě nerozumíš, jak vidím nahoře

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som z tych , co sa radsej opytaju a nemachruju, ak su si neni isty. A hentu radu co si mi dal, si nechaj pre svoje deti. Schvalne ti nedam minus. V kazdom pripade ocenujem tvoje ego, mysliac si, ze si si ten poucny prispevok mohol odpustit.nabuduce sa ta vopred opytam, ci mozem mat otazku, alebo odpoved. 

Upraveno uživatelem gadri
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...