Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Protokol od hasičů- nevíte někdo kde ho sehnat?


Fruktis

Recommended Posts

Ahoj..není tu nějaký hasič z prahy? Vyšetřovatel mi slíbil poslat mailem protokol k pondělnímu požáru a pořád nic a ticho po pěšině. Nevíte někdo jak dlouho to může trvat případně kam bych se mohl obrátit? Diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@FruktisTem vysetrovatelum veli Ing.Kavka, ten co dela zaroven prazskeho tiskoveho mluvciho hasicu. Az zjistis kdo Te ma na starosti, domluv se s nim a budes tam muset zrejme osobne. Mailovy protokol jak policajti tak pojistovna neberou, chtej papir s razitkem. V okoli nikde nezparkujes, nejlepsi jet dourou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Uz jsem Ti to tady psal: Vysetrovatele NEJSOU soucasti vyjezdove smeny "mokrych"hasicu. Jsou soucasti odboru prevece Vola si je veltel zasahu pokud uzna za vhodne. Proto bys mel ZAJET na Sokolskou v pracovni dobe,  u reditele odboru prevence [plk. Ing. Jiri Hosek] sehnat jmeno toho kdo Te resi a domluvit se primo s nim. Stejne budes potrebovat papirovou podobu s prislusnym kulatym razitkem.:papa

Bohuzel jsem 450km od Prahy takze muzu jen takhle......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cekam:)

Našel jsem pro prazaky přesný odkaz:

https://www.hzscr.cz/clanek/kontakty-zjistovani-pricin-pozaru-zjistovani-pricin-vzniku-pozaru.aspx

Dle sdělení slečny na druhém konci drátu, mají zákonný čas 30 dnů. 

A ano slouží dvanáctky. 

A papír pojišťovně stačí emailem. Informace potvrzena likvidátorem.

A servis se dohodl s pojišťovnou. Až bude auto opravený, slozim vratnou kauci v servisu než přijde krycí dopis.

Takže teď opravdu cekám:)

Upraveno uživatelem Fruktis
Doplneno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...